Die Auktion endet am 06.05.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 105. Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
34667

1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego, zestaw czystych znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony (Fi.36.-).

Fi.1870-77
Mi.2017-24
25 PLN
34668

1970 Stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik z nie przeperforowanym lewym marginesem, czysty (Fi.150.-).

Fi.1893II
Mi.2040
120 PLN
34669

1970 Stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie - komplet znaczków z przywieszkami, czyste (Fi.48.-).

Fi.1893Pw
Mi.2040Zf
40 PLN
34670

1970 Arrasy wawelskie, znaczek za 1,35 zł z błędem na poz.28 "czerwona plamka w lewym dolnym rogu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1896 B1
Mi.2043
40 PLN
34671

1970 Arrasy wawelskie, znaczki za 4,50 zł w parce poziomej, prawy z błędem na poz.34 "linia pod pierwszym A wyrazu ARRASY"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.1900 B1
Mi.2047
50 PLN
34672

1970 "50 LECIE SZKOLNICTWA MORSKIEGO W POLSCE", karta ilustrowana ostemplowana okolicznościowo 27.IX w Tczewie; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.Cp430
10 PLN
34673

1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, czyste (Fi.80.-).

Fi.bl.67-74
Mi.Klb.2017-24
60 PLN
34674

1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, kasowane z pełną gumą, o wiele rzadsze od czystych (Fi.30.-).

Fi.bl.67-74
Mi.Klb.2017-24
50 PLN
34675

1970 XXIII Wyścig Pokoju, 6 kopert z kasownikami wszystkich 6 etapów (V-X) rozegranych na terenie Polski: Wrocław, Warszawa, Płock, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań; temat - KOLARSTWO.


30 PLN
34676

1971 rocznik kopert FDC (bez bl.: 77, 78, 79-86, 87; Fi.82,30).

Fi.1903-94
Mi.2050-2141
45 PLN
34677

1971 rocznik znaczków czystych (Fi.177,40).

Fi.1903-94
Mi.2050-2141
150 PLN
34678

1971 statki pod polska banderą, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.1904
Mi.2051
32 PLN
VERKAUFT
34679

1971 zamki polskie, znaczek z silnie przesuniętym drukiem kolorów z dolnym marginesem, nie katalogowane, gwarancja Walocha.

Fi.1912MK
Mi.2059
650 PLN
34680

1971 zamki polskie, znaczek z przesuniętą perforacją w dół na napisy pod znaczkiem.

Fi.1918
Mi.2065 
25 PLN
34681

1971 gospodarka leśna, arkusz sprzedażny znaczka za 60 gr.

Fi.1921 ark.
50 PLN
34682

1971 turystyka - na szlaku Kopernika, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1940 ark.
Mi.2068
100 PLN
34683

1971 wycinanki ludowe, znaczek z usterką od zalania nadmiarem farby drukarskiej "otwarte u dołu O", gwarancja Petriuk.

Fi.1949
45 PLN
34684

1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim, zestaw czystych znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony (Fi.44.-).

Fi.1963-70
Mi.2110-17
40 PLN
34685

1971-72 karnety - "ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE", zestaw koperta i dwa karnety.

Fi.1971, 2055
Mi.2118, 2202
80 PLN
VERKAUFT
34686

1971 VI Zjazd PZPR, seria: pasek trzech znaczków z pustopolem z prawej strony, dwa sześciobloki z pustopolami u góry i u dołu, czyste (Fi.58.-).

Fi.1977-84
Mi.2124-31
70 PLN
34687

1971 VI Zjazd PZPR, kompletny arkusz znaczków z pustopolami u góry (nad wszystkimi znaczkami) i u dołu (pod dwoma znaczkami), kasowany z pełną gumą, dobry stan zachowania (arkusz zgięty poziomo i pionowo).

Fi.1979-84
Mi.2122-31
160 PLN
34688

1971 pakiet reklamowy - FABRYKA MASZYN ŻNIWNYCH W PŁOCKU.

Fi.1979-84
Mi.2124-29
30 PLN
34689

1971 Badanie kosmosu "Apollo 15", arkusik z II typu - gwiazdka rozdzielająca napisy APOLLO 15 i LIPIEC 1971 skierowana szpicem do góry (Fi.120.-); czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ark.1976II
100 PLN
34690

1971 50. rocznica III Powstania Śląskiego, blok ostemplowany okolicznościowo, z pełną oryginalną gumą.

Fi.bl.77(40)
Mi.Bl.45
25 PLN
34691

1971 XI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Szczecinie, blok ostemplowany okolicznościowo 10.11 na kopercie.

Fi.bl.78
Mi.Bl.46
20 PLN
34692

1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, kasowane z pełną gumą, o wiele rzadsze od czystych.

Fi.bl.79-86
Mi.Klb.2110-17
80 PLN
34693

1971 XXIV Wyścig Pokoju, komplet 4 ilustrowanych kopert ostemplowanych na starcie etapów rozgrywanych w Polsce: Warszawa, Włocławek, Poznań, Szczecin; temat - KOLARSTWO.


30 PLN
34694

1972 karnet - "XXX ROCZNICA POWSTANIA PPR".

Fi.1995
Mi.2142
20 PLN
34695

1972 rocznik znaczków czystych (Fi.121,50).

Fi.1995-2084
Mi.2142-2231
80 PLN
34696

1972 rocznik kopert FDC (Fi.148,50).

Fi.1995-2084
Mi.2142-2231
100 PLN
34697

1972-1973 TOM X JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 282 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1995-2147
Mi.2142-2295
200 PLN
34698

1972 XX Igrzyska Olimpijskie w Monachium, znaczki za 3,40 zł w parce poziomej z dolnym marginesem, prawy z błędem na poz.45 "kropka przylegająca do pierwszego koła olimpijskiego i przerwa w czwartym kole"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.2007 B1
Mi.2154
50 PLN
34699

1972 karnet - "XXV WYŚCIG POKOJU - WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH".

Fi.2011
Mi.2158 
30 PLN
34700

1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką.

Fi.2012
Mi.2159
20 PLN
34701

1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką.

Fi.2012
Mi.2159
25 PLN
34702

1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką.

Fi.2012
Mi.2159
130 PLN
34703

1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z lekko przesuniętym w górę drukiem barwy żółtej.

Fi.2015
Mi.2162
15 PLN
34704

1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.2017MK
Mi.2164
10 PLN
34705

1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów (podwójne zęby), dla porównania na dole normalny znaczek.

Fi.2020MK
Mi.2167
15 PLN
34706

1972 90. rocznica powstania partii "Proletariat", komplet znaczków w układzie: bez przywieszki, z przywieszkami z lewej i prawej, oraz przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste.

Fi.2024
Mi.2171
30 PLN