Die Auktion beginnt am 16.11.2021

Auctionen 105. Volksrepublik Polen 1952-1989

34388

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny - CIĘTY CZWOROBLOK, niezwykle rzadki niegumowany cięty czworoblok, którego kilka egzemplarzy sprezentowano oficjelom podczas wizyty Walentyny Tierieszkowej w Polsce, piękny stan szeroko cięty, katalog Fischer 40.000,- zł, za dopłatą fotoatest Walocha.

Fi.1268nz
Mi.1416U
28 000 PLN
34389

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416
25 PLN
34390

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis Korszeń.

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN
34391

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
34392

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
34393

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
10 PLN
34394

Fi.1270B1
Mi.1418
25 PLN
34395

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1419
10 PLN
34396

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
10 PLN
34397

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz. "duża biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja Korszeń.

Fi.1273 B
Mi.1421
60 PLN
34398

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis Korszeń.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
34399

Fi.1275 B1
Mi.1423
20 PLN
34400

Fi.1275 ark. (1275B1)
Mi.1423
100 PLN
34401

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

Fi.1275B1
Mi.1423
20 PLN
34402

Fi.1277B
50 PLN
34403

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, unikalna parka pionowa nowo skatalogowanych znaczków za 40 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, górny margines górnego znaczka jest nieco poziomo zgięty poza rysunkiem, zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, szczegółowy fotoatest Schmutz.

Fi.1278 nz
Mi.1426
12 000 PLN
34404

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, narożna parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła", gwarancja Korszeń.

Fi.1279 B1
Mi.1427
200 PLN
34405

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja Korszeń.

Fi.1279 B2
Mi.1427
50 PLN
34406

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
40 PLN
34407

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, lewy znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
70 PLN
34408

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
34409

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja Korszeń.

Fi.1283 B1
Mi.1431
50 PLN
34410

Fi.1283B1
Mi.1431
30 PLN
34411

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO".

Fi.1283B1
Mi.1431
40 PLN
34412

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
34413

Fi.1286-8 ark.
Mi.1434-36
320 PLN
34414

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Korszeń.

Fi.1287 B2
Mi.1416
40 PLN
34415

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

Fi.1287 B2
Mi.1416
50 PLN
34416

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
20 PLN
34417

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
34418

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
34419

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
34420

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.1288
Mi.1417
20 PLN
34421

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY".

Fi.1288B1
Mi.1417
15 PLN
34422

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
34423

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis Korszeń.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
34424

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis Korszeń.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
34425

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
Mi.1443
15 PLN
34426

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
Mi.1443
20 PLN
34427

Fi.1295s
Mi.1443
25 PLN