26854 |
1949 koperta "Bierut", bez hasła propagandowego, druk z I lub II walca (bez dodatkowych oznaczeń); dobry stan zachowania. | Fi.Ck12 |
| 100 PLN | |
26855 |
| 160 PLN | |
26856 |
| 250 PLN | |
26857 |
| 50 PLN | |
26858 |
| 120 PLN | |
26859 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijka niedokładnie odbite; czysta w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp110IAa |
| 150 PLN | |
26860 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN | |
26861 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111z |
| 70 PLN | |
26862 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 1. | Fi.Cp113 |
| 65 PLN | |
26863 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 40 PLN | |
26864 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze oliwkowym z nadrukiem typu 3, dofrankowana i wysłana 31.5.1950 z Opola do Krosna; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
26865 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
26866 |
| 40 PLN | |
26867 |
| 40 PLN | |
26868 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha. | Fi.Cp118 |
| 700 PLN | |
26869 |
1949 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
26870 |
| 40 PLN | |
26871 |
| 40 PLN | |
26872 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z rzadkim typem nadruku typ 7. | Fi.Cp120 Nd.7 |
| 400 PLN | |
26873 |
| 80 PLN | |
26874 |
| 30 PLN | |
26875 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 200 PLN | |
26876 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Leona Wyczółkowskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
26877 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
26878 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 100 PLN | |
26879 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 100 PLN | |
26880 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 100 PLN | |
26881 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 200 PLN | |
26882 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 200 PLN | |
26883 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 40 PLN | |
26884 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
26885 |
1950 karta "walka o pokój" dofrankowana znaczkiem obowiązkowej dopłaty 5 zł na odbudowę Warszawy, wysłana 19.07 z Pruszkowa do Mikołajek; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp123, 513 |
| 30 PLN | |
26886 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
26887 |
| 10 PLN | |
26888 |
| 10 PLN | |
26889 |
| 200 PLN | |
26890 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN | |
26891 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
26892 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 20 PLN | |
26893 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |