24156 |
| 20 PLN | |
25055 |
| 10 PLN | |
26535 |
978 30-lecie WKS Gwardia, karnet o nakładzie 4.000 sztuk. | Fi.Cp702K |
| 70 PLN VERKAUFT | |
26537 |
| 70 PLN | |
26538 |
| 80 PLN | |
26539 |
1918 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/7,5 z nadrukiem mocno przesuniętym w prawo; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz; karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 13; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp1I MK |
| 600 PLN | |
26540 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2I |
| 30 PLN | |
26541 |
1918 NADRUK UKOŚNY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/10 z nadrukiem ukośnym; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz; karta 15 fen/10 wysłana 15.12. z Warszawy do Żyrardowa, pełny tekst na odwrocie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 6; dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp2I MK |
| 1 400 PLN | |
26542 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ I. | Fi.Cp2I |
| 35 PLN | |
26543 |
1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 50 PLN | |
26544 |
1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; karta ostemplowana grzecznościowo 24.11 w Warszawie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 30 PLN | |
26545 |
1918 wydanie warszawskie PP/GGW - karta za 15/10 fen z nadrukiem wysłana 29.12 z Warszawy do miejscowości Mrozy, znak opłaty unieważniony stemplem prowizorycznym - datownikiem niemieckim WARSCHAU, datownik odbiorczy Kałuszyna, pełna treść; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2II |
| 300 PLN | |
26546 |
1918 wydanie warszawskie, część z opłaconą odpowiedzią karty podwójnej 15 fen/7,5 z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8 (proponowana przez nich wycena 550.-); słabszy stan zachowania (przebarwienia). | Fi.Cp3IA |
| 120 PLN | |
26547 |
| 150 PLN | |
26548 |
| 200 PLN VERKAUFT | |
26549 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie brązowawoszarym. | Fi.Cp5y |
| 100 PLN | |
26550 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 14. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
26551 |
1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 70 PLN | |
26552 |
1919 wydanie krakowskie, sekternik typ 8a z błędnym nominałem "15 hl." z nadrukiem korygującym cyfry "2" na jedynce, rzadkie, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp4II |
| 1 200 PLN | |
26553 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8I |
| 500 PLN | |
26554 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 z koniczynką zamiast rombu, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8I |
| 500 PLN | |
26555 |
| 2 000 PLN | |
26556 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 57 z opuszczoną cyfrą 1 w nominale. | Fi.Cp8II |
| 500 PLN | |
26557 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8II |
| 500 PLN | |
26558 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 96, ozdobnik w kształcie listka koniczyny, kropka po h dużo wyżej niż normalnie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp12II |
| 120 PLN | |
26559 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 42, plamki. | Fi.Cp14IIx |
| 30 PLN | |
26560 |
| 40 PLN | |
26561 |
| 60 PLN | |
26562 |
| 400 PLN | |
26563 |
| 50 PLN | |
26564 |
| 80 PLN | |
26565 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 36, prawe ramię litery A w POLSKA uszkodzone; gwarancja i opis Schmutz; całostka z nadrukiem typu 111 wysłana 7.IV z Krakowa do Warszawy, znak opłaty skasowany unarodowionym datownikiem okupacji austriackim z wyciętym napisem niemieckim, datownik odbiorczy Warszawa 4 z 9.IV; gwarancja i opis Schmutz; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp16II |
| 250 PLN | |
26566 |
| 30 PLN | |
26567 |
| 40 PLN | |
26568 |
| 200 PLN | |
26569 |
| 60 PLN | |
26570 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
26571 |
| 50 PLN | |
26572 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana 23.VIII.1919 z Żywca do Linzu, typ nadruku 98. | Fi.Cp 16IIx |
| 60 PLN | |
26573 |
| 60 PLN | |