Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
26734 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-). | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
26735 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
26736 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
26737 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
26738 |
1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
26739 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
26740 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
26741 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
26742 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
26743 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe P - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe T+O, POCZTA TO TANI, SZYBKI I PEWNY INKASENT + CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp81-82 |
| 300 PLN | |
26744 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-). | Fi.Cp83 |
| 50 PLN | |
26745 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
26746 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli w przeddzień wejścia do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp83 |
| 1 200 PLN | |
26747 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
26748 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
26749 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
26750 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
26751 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
26752 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
26753 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
26754 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
26755 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
26756 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
26757 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
26758 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
26759 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
26760 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
26761 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
26762 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
26763 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski; słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek). | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
26764 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35 - Aleksander Gierymski; przebarwienia. | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
26765 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
26766 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
26767 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
26768 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
26769 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
26770 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
26771 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
26772 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |
26773 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp87 |
| 150 PLN | |