Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
40791

2012 100. rocznica urodzin Jerzego Turowicza, kompletny arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche.

120 PLN120 PLN
40800

2013 ludzie kina i teatru, seria w pełnych arkuszach sprzedażnych w układzie tete - beche.

360 PLN410 PLN
40801

2013 ludzie kina i teatru, seria w pełnych arkuszach sprzedażnych.

250 PLN280 PLN
40865

2015 mistrzostwa świata w klasie Optimist, karnet okolicznościowy poczty polskiej z kopertą FDC.

35 PLN35 PLN
40886

2016 100-lecie klubu Legii Warszawa, blok z ukośnym drukiem numeru.

150 PLN135 PLN
40896

2017 150. rocznica urodzin Władysława Reymonta, arkusz sprzedażny w układzie tete-beche.

160 PLN160 PLN
40907

2017 150. rocznica urodzin Marii Skłodowskiej Curie, arkusz sprzedażny z przywieszką.

50 PLN50 PLN
40911

2017 zlot wielkich żaglowców w Szczecinie, blok makulaturowy z usterką numeratora.

150 PLN150 PLN
40912

2017 zlot wielkich żaglowców w Szczecinie, blok makulaturowy bez numeru.

500 PLN450 PLN
40919

2018 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyeongchang, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF.

85 PLN80 PLN
40926

2018 200. lat ogrodu botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, nowodruki wykonane z oryginalnych materiałów produkcyjnych dla członków PZF.

75 PLN75 PLN
40927

70 PLN75 PLN
40929

2018 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Poznań 2018", arkusze cięty i ząbkowany z przywieszkami, dodatkowo katalog wystawy.

120 PLN120 PLN
40930

130 PLN130 PLN
40963

119 wydanie krakowskie, półarkusz przedrukowany nadużytą formą V wykonanej z dolnej części pierwszej formy przedrukowej. Ze względu na duże zapotrzebowanie i braki w handlu szczególnie rzadszych odmian znaczków krakowskich sporządzono V formę i przedrukowano nią spore zapasy znaczków różnych nominałów, w tym z nadrukami odwróconymi. Początkowo, kiedy nie było wystarczającej informacji o budowie i cechach charakterystycznych oryginalnych form przedrukowych, fałszerstwa te były prawie nie do odróżnienia od oryginalnych znaczków.

600 PLN600 PLN
40964

50 PLN50 PLN
40997

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA z błędem na poz.72 "litera Z uszkodzona po prawej", mocne ślady po podlepce, poza tym w ładnym stanie, sygnatura słynnej firmy K de Julien, sygnatura SM, gwarancja i atest z opisem uszkodzenia litery "Z" Mikstein.

1 600 PLN1 600 PLN
41027

1919 porto lokalne Kraków, przekaz pieniężny z Opatowa do Krakowa 11, na odwrocie znaczki opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 64 z Kraków 11, gwarancja i oznaczenie Walocha.

150 PLN150 PLN
41081

1924 Orzeł z tarczą w nowej walucie, rzadka niekreślona i gumowana próba arkuszowa znaczka dopłaty 10 gr. z II formy, kilka widocznych na skanie pęknięć gumy, lekki ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

100 PLN100 PLN
41101

1938 seria w marginesowych czworoblokach.

150 PLN150 PLN
41109

1945 seria znaczków dopłatnych.

15 PLN15 PLN
41111

1946 trąbka pocztowa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania.

25 PLN25 PLN
41112

1946 znaczek dopłaty z obiegu pocztowego z drukiem na pomarszczonym papierze - przerwany rysunek znaczka.

50 PLN50 PLN
41120

1949 trąbka pocztowa, legitymacyjny znaczek dopłaty za 100 zł z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdującym się przed 46 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
41201

1922 wydanie przedrukowe.

25 PLN25 PLN
41509

150 PLN150 PLN
41513

10 PLN10 PLN
41522

60 PLN60 PLN
41605

60 PLN60 PLN
41608

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

35 PLN35 PLN
41609

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

35 PLN35 PLN
41628

1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6.

30 PLN30 PLN
41641

160 PLN120 PLN
41665

60 PLN60 PLN
41701

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Henryka Sienkiewicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN250 PLN
41731

1953 koperta z omyłkowym nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75 GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis.

300 PLN300 PLN
41732

1953 koperta lotnicza (samolot nad portem w Gdyni) o sygnaturze V-1953 z niedodrukowanym fragmentem kreskowego obramowania strony adresowej i "nalepki" lotniczej, wewnątrz na skrzydełku koperty brak poddruku giloszowego i dodatkowo wydrukowany fragment kreskowego obramowania (dzięki cienkiemu papierowi rysunek "przebija" na zewnątrz i jest widoczny od frontu); niepowtarzalny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis.

500 PLN400 PLN
41803

1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, brak koloru czerwonego (prostokąta wewnątrz samolociku), widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja.

600 PLN500 PLN
41838

1987 karta-zaproszenie na wystawę filatelistyczną "OLIMPFIL 87" z tekstem wydrukowanym na odwrocie, czysta; temat - SPORT, OLIMPIADY.

20 PLN20 PLN
41871

2010 600. rocznica bitwy pod Grunwaldem - karta okolicznościowa Poczty Polskiej z Nowego Sącza, na górze kartka właściwa, poniżej karty z próbnymi odbitkami kolorów.

33 PLN33 PLN