Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
32532 |
1954 zjazd PZF, stemplowany nowodruk bloku w kolorze niebieskim, gwarancja. | 500 PLN | 500 PLN | |
32534 |
1955 "V MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM. FRYDERYKA CHOPINA", list ofrankowany parką znaczków za 60 gr z Fryderykiem Chopinem wysłany 9.3 z Warszawy do Gdańska, bardzo dobrej jakości odbitka wirnika okolicznościowego; temat - CHOPIN. | 50 PLN | 50 PLN | |
32537 |
1955 10. rocznica wyzwolenia Warszawy, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, gwarancja. | 140 PLN | 140 PLN | |
32590 |
1955 II Międzynarodowe Igrzyska Sportowe Młodzieży, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, gwarancja. | 500 PLN | 500 PLN | |
32594 |
1955 10-lecie odzyskania Ziem Zachodnich, komplet prób z nadrukiem PRÓBA w narożnikowych parkach, gwarancja. | 480 PLN | 480 PLN | |
32604 |
1955 Rok Mickiewiczowski, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, część znaczków bez gumy tak jak zostały wydane, gwarancja. | 650 PLN | 650 PLN | |
32627 |
1956 Światowe Mistrzostwa Świata Głuchych w Warszawie, seria w narożnych parkach, jedna z numerem walca. | 55 PLN | 55 PLN | |
32642 |
1956 wydanie przedrukowe, strona ze zbiory wystawowego z znaczkami za 40/80 gr. z różnymi usterkami nadruku głownie silnymi przesunięciami nadruku. | 120 PLN | 120 PLN | |
32643 |
1956 wydanie prowizoryczne, marginesowa parka znaczków za 40/80 gr. z przesuniętym nadrukiem, lewy z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja Krawczyk. | 100 PLN | 100 PLN | |
32644 |
1956 wydanie prowizoryczne, marginesowa trójka znaczków za 40/80 gr., górny z błędem "brak górnej części pionowej kreski w cyfrze 4" poziomo zgięty, dolny z błędem "uszkodzona pionowa kreska cyfry 4", gwarancja Krawczyk. | 60 PLN | 60 PLN | |
32645 |
1956 wydanie przedrukowe, strona ze zbiory wystawowego z znaczkami za 60/80 gr. z różnymi usterkami nadruku głownie silnymi przesunięciami nadruku. | 120 PLN | 120 PLN | |
32674 |
1957 ONZ, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy szarej w dół z bocznym marginesem. | 350 PLN | 315 PLN | |
32742 |
1958 40. rocznica powstania KPP, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca wpisanym odręcznie N.I.WI-58 - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 40 PLN | 36 PLN | |
32790 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, seria znaczków z czteroznaczkowych arkusików, gwarancja i oznaczenie. | 100 PLN | 100 PLN | |
32834 |
1961 polskie Ziemie zachodnie, seria w czworoblokach parek z przywieszkami. | 70 PLN | 63 PLN | |
32852 |
1961 polskie Ziemie zachodnie, seria w czworobloku parek z przywieszkami. | 20 PLN | 20 PLN | |
32937 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), gwarancja i opis. | 300 PLN | 250 PLN | |
33028 |
1966 Tysiąclecie Państwa Polskiego, komplet arkusików 10-znaczkowych, arkusik za 60 gr z błędem na zn. z poz.4 "przerwane pióra ogonie", kasowane z pełną gumą. | 80 PLN | 70 PLN | |
33037 |
1966 badanie kosmosu, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy zielonej i ciemnoszarej - brak napisu POLSKA. | 300 PLN | 310 PLN | |
33081 |
1969 karnet - "500. ROCZNICA URODZIN MIKOŁAJA KOPERNIKA", znaczek ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "II OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 14.08.1972". | 30 PLN | 30 PLN | |
33156 |
1973 30-lecie LWP, rzadki znaczek bez druku barwy niebieskozielonej i fioletowoniebieskiej, gwarancja Petriuk. | 650 PLN | 550 PLN | |
33157 |
1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", bloczek na karcie pocztowej skasowany 19.8 - w pierwszym dniu obiegu - stemplem okolicznościowym w Poznaniu; dekoracyjny walor w doskonałym stanie zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
33256 |
1980 110. rocznica urodzin W. Lenina, dolne znaczki z błędami: krótsze I w ROCZNICA, krótszy przecinek i brak kropki po W. | 30 PLN | 30 PLN | |
33274 |
1982 fałszerstwo dywersyjno-propagandowe "13.XII.1981 r. WOJNA WRON Z NARODEM 13.XII.1982 r.", gwarancja Walisch. | 200 PLN | 200 PLN | |
33282 |
1982 karty maksimum - 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, seria na 3 kartach ostemplowanych okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu, FDC. | 40 PLN | 40 PLN | |
33291 |
1982 znaczki poczty internowanych w obozie w Głogowie. | 60 PLN | 65 PLN | |
33292 |
1982 znaczki poczty internowanych w obozie w Głogowie. | 40 PLN | 121 PLN | |
33293 |
1982 znaczki poczty internowanych w obozie w Głogowie. | 30 PLN | 80 PLN | |
33302 |
1983 nagroda Nobla dla Lecha Wałęsy, wydawnictwo podziemnej Solidarności. | 15 PLN | 15 PLN | |
33307 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hiszpania 84" w Madrycie, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów - barwy srebrnej. Błąd pokazał się kilka lat temu i szybko znalazł sie w zbiorach filatelistów. | 150 PLN | 135 PLN | |
33323 |
1984 seria wydania poczty podziemnej Solidarności. | 15 PLN | 15 PLN | |
33342 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | 15 PLN | 15 PLN | |
33346 |
1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności - poczta polowa. | 65 PLN | 86 PLN | |
33347 |
1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | 15 PLN | 15 PLN | |
33354 |
1986-2000 poczet królów i książąt polskich, zestaw wszystkich wydanych znaczków i całostek, w tym znaczki marginesowe z numerami arkusza i nazwą serii na marginesie, znaczki katalogowane z pustopolami, dwa znaczki makulaturowe (w sumie 145 znaczków), koperty FDC (23 sztuki), 29 sztuk kopert Ck i 28 sztuk całostek Cp w tym makulaturowe. Na ilustracji pokazano cześć walorów z tego lotu. | 180 PLN | 180 PLN | |
33377 |
1988 ekspres lotniczy z Krakowa do Stanów Zjednoczonych, mieszana frankatura ze znaczkiem podziemnej poczty Solidarności, na odwrocie stempel odbiorczy, osobliwe i rzadkie. | 140 PLN | 140 PLN | |
33442 |
1990 wydanie przedrukowe, pasek znaczków z przesuniętym w dół nadrukiem, górne znaczki bez nominału, na dole nominał na marginesie, pozostałe znaczki z nominałem na górze zamiast na dole znaczka. | 120 PLN | 120 PLN | |
33443 |
1990 wydanie przedrukowe, pasek znaczków z przesuniętym w dół nadrukiem, górny znaczek bez nominału, na dole nominał na marginesie, pozostałe znaczki z nominałem na górze zamiast na dole znaczka. | 60 PLN | 60 PLN | |
33448 |
1990 zeszycik znaczkowy wydany przez NZSS Solidarność z dwoma znaczkami 3133, nakład poniżej 100 sztuk. | 30 PLN | 30 PLN | |
33473 |
1993 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem. | 10 PLN | 10 PLN |