Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
35192 |
1978 Węgry, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Argentynie, seria czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
35196 |
1978 pomnik polskiego kombatanta w Paryżu, karta maksimum poczty francuskiej. | 10 PLN | 10 PLN | |
35198 |
1978 "Polonia 78 - Polonia Jutra" I Zjazd Polonii Wolnego Świata w Toronto, arkusik pamiątkowych nalepek przygotowanych z okazji zjazdu; papier na części powierzchni delikatnie sfałdowany. | 100 PLN | 100 PLN | |
35205 |
1980 10-lecie biblioteki polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires, koperty okolicznościowe poczty argentyńskiej. | 20 PLN | 20 PLN | |
35208 |
1983 badacze Australii - w serii znaczek z podobizną Edmunda Strzeleckiego, koperta okolicznościowa poczty australijskiej. | 10 PLN | 10 PLN | |
35210 |
1984 wydanie poczty radzieckiej "Pokój", napis na znaczku "POKÓJ" w języku polskim. | 15 PLN | 15 PLN | |
35212 |
1984 40-lecie bitwy o Monte Cassino, koperta okolicznościowa poczty brytyjskiej. | 10 PLN | 10 PLN | |
35217 |
1985 20-lecie Układu Warszawskiego, koperta FDC poczty NRD. | 10 PLN | 10 PLN | |
35219 |
1986 rurociąg Przyjaźń, koperta FDC poczty NRD. | 10 PLN | 10 PLN | |
35221 |
1986 60 rocznica przelotu kapitana B.Orlińskiego na trasie Warszawa-Tokio-Warszawa, dekoracyjna koperta Stowarzyszenie Lotników Polskich w Kanadzie wysłana 9 11 1987 z Kanady do Wielkiej Brytanii. | 30 PLN | 30 PLN | |
35222 |
1987 Maria Curie Skłodowska, koperta FDC poczty francuskiej. | 10 PLN | 10 PLN | |
35227 |
1989 wystawa filatelistyczna Polpex '89, nalepka okolicznościowa. | 10 PLN | 10 PLN | |
35231 |
1993 generał L. Żeligowski na liście litewskich zbrodniarzy wojennych, koperta okolicznościowa poczty litewskiej. | 15 PLN | 15 PLN | |
35265 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (S.III. I. BRYGADA J.PIŁSUDSKIEGO W OKOPACH), czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
35350 |
1933 widokówka Brześć, widok na wejście do twierdzy w Brześciu n/B, miejsca uwięzienia posła W.Korfantego; czysta. | 50 PLN | 45 PLN | |
35351 |
1933 widokówka Szklarska Poręba Huta (Schreiberhau Josephinenhütte), czysta. | 35 PLN | 32 PLN | |
35385 |
1978 Mirosław Hermaszewski, Piotr Klimuk, Wiktor Gorbatko - autograf pierwszego i jak dotąd jedynego polskiego kosmonauty złożony 17.XI na kopercie wraz z autografem kosmonauty radzieckiego, razem z którym stanowili załogę statku Sojuz 30, na odwrocie kontrasygnata potwierdzająca prawdziwość podpisów z pieczątką "WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCYNY LOTNICZEJ Z KLINIKAMI"; dodatkowo autograf innego radzieckiego kosmonauty Wiktora Gorbatko, również kontrasygnowanego; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 600 PLN | 600 PLN | |
35399 |
1888 Niemiecka Poczta w Turcji, parka pozioma znaczków za 1 PIA/20Pf skasowana "5 6 88" na wycinku z listu poleconego z Konstantynopola datownikiem "CONSTANTINOPEL 1 DEUTSCHE POST"; bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
35435 |
1933 III Rzesza, karta ilustrowana, wydana z okazji posiedzenia Reichstagu w Poczdamie. | 10 PLN | 10 PLN | |
35452 |
1937 III Rzesza, Reichsparteitag, karta propagandowa z ilustracją przedstawiającą samolot Hitlera w locie nad Norymbergą, ostemplowana okolicznościowo 6.9 w Norymberdze. | 50 PLN | 50 PLN | |
35459 |
1938 Kraj Sudecki (Sudetenland), dekoracyjna karta ofrankowana czechosłowackim znaczkiem, skasowany 22.9 w Rumburgu (Rumburk) stemplem propagandowym "Tag der Befreiung" z okazji przyłączenia siłą - na mocy układu monachijskiego - tych ziem do III Rzeszy w październiku 1938. | 160 PLN | 144 PLN | |
35463 |
1939 III Rzesza, powrót niemieckiego Legionu Condor z Hiszpanii; znaczek na dekoracyjnej widokówce skasowany 31.5 w Hamburgu w dniu powrotu legionistów do kraju; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 160 PLN | 144 PLN | |
35483 |
1942 III Rzesza, ilustrowana karta pocztowa (Organizacja Todt) na papierze kremowym, dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia). | 20 PLN | 20 PLN | |
35592 |
1916 Rosja, korespondencja do Duńskiego Czerwonego Krzyża w Kopenhadze, list polecony wysłany 19.7 z Symbirska, dwa stempelki cenzury symbirskiej w tym cenzora nr.21, zalepka cenzury moskiewskiej! nalepka polecenia dla przesyłek zagranicznych z pisaną alfabetem łacińskim nazwą miejscowości "Simbirsk" i stempelek polecenia dla korespondencji krajowej z napisami grażdanką; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | 200 PLN | 200 PLN |