Aukcja rozpocznie się 20.09.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
32842

1947 świat pracy, znaczek w barwie niebieskawozielonej na papierze z z pustopolem na dolnym marginesie, gwarancja i opis Walocha.

50 PLN70 PLN
32843

1947 świat pracy, parka w barwie niebieskawozielonej na papierze x z pustopolem na dolnym marginesie, gwarancja i oznaczenie na górnym znaczku Walocha.

50 PLN50 PLN
32847

1947 świat pracy, znaczek w barwie szaroczarnej na papierze w, gwarancja i oznaczenie Walocha.

200 PLN200 PLN
32860

1947 wydanie przedrukowe lotnicze, znaczek z II walca za 50 zł./25 gr. w kolorze czerwonym (Fi.150.-), z błędem nadruku na poz.47 "małe wcięcie w nóżce i duże w skośnej kresce litery N", gwarancja.

250 PLN225 PLN
32916

1948 ozdobny list lotniczy z Poznania do Stanów Zjednoczonych.

40 PLN40 PLN
32918

1948 wydanie lotnicze - Centaur, znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

45 PLN45 PLN
32919

1948 wydanie lotnicze Centaur, blok legitymacyjny

60 PLN171 PLN
32923

1948 100-lecie Wiosny Ludów, znaczek nieząbkowany, gwarancja Gryżewski.

550 PLN500 PLN
32942

1948 Święto Morza, blok legitymacyjny.

60 PLN60 PLN
32952

1948 UZDROWISKO OTWOCK CAŁOROCZNA STACJA KLIMATYCZNA" stempel propagandowy na liście wysłanym 25.9 z Otwocka do Warszawy, dodatkowy stempelek "SANATORIUM POWIATOWE w Otwocku"; całość w bardzo dobrym stanie zachowania (Myślicki 48 002).

50 PLN45 PLN
32954

1948 trasa W-Z w Warszawie, blok legitymacyjny.

60 PLN60 PLN
32963

1948 Bolesław Bierut, karta maksimum.

30 PLN85 PLN
32967

40 PLN40 PLN
32968

35 PLN35 PLN
32972

50 PLN50 PLN
32990

1948 Bolesław Bierut, czworoblok z podwójną perforacją pionową na lewym marginesie, znaczki z dyrekcyjnym nadrukiem groszy typ 1.

100 PLN100 PLN
33002

1948 Bolesław Bierut, prawy znaczek z błędem "plama na klapie", gwarancja i opis Walocha.

25 PLN25 PLN
33003

1948 Bolesław Bierut, parka z częściowym abklaczem na odwrocie.

120 PLN120 PLN
33020

1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie.

35 PLN35 PLN
33023

1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

45 PLN45 PLN
33055

1948 walka z gruźlicą, seria w paskach z kompletem przywieszek.

1 200 PLN1 200 PLN
33094

1948 Bojownicy o wolność i demokrację, mały bloczek z sektora 4 liczony jako pasek znaczków z bloku (Fi.600.-), arkusz drukarski miał sześć sektorów, bardzo dekoracyjny, piękny stan zachowania.

600 PLN600 PLN
33099

1948 Kultura Polska, blok czysty (Fi.750.-), z 1 sektora w arkuszu drukarskim - arkusz miał cztery sektory, bardzo ładny stan zachowania, guma spękana równo na całej powierzchni.

600 PLN600 PLN
33137

1949 Kongres Jedności Ruchu Ludowego, narożny czworoblok z oznaczeniem walca na górnym marginesie.

50 PLN310 PLN
33138

50 PLN310 PLN
33147

1950 groszy, list polecony z Drogosława do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 26B w barwie czerwonej.

100 PLN80 PLN
33160

1950 groszy, komplet nadruków dyrekcyjnych typów 1-26 na znaczkach obiegowych, wszystkie znaczki gwarancja i oznaczenie Weźranowski.

500 PLN500 PLN
33187

1950 groszy, miejscowy list firmowy z Szczecina 2 opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 21 w barwie czerwonej.

100 PLN80 PLN
33201

1950 groszy, list polecony z Szczecina 6 do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 21 w barwie czerwonej.

80 PLN72 PLN
33203

1950 "groszy" znaczki z zielonym nadrukiem typu 5, list wysłany -4.-1.51 z miejscowości Bedlno do Warszawy; nadruki w kolorze zielonym należą do najrzadziej spotykanych; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN160 PLN
33241

1950 groszy, kartka z Szczecina 2 do Warszawy opłacona znaczkiem z nadrukiem groszy typ 21 w barwie niebieskiej.

60 PLN50 PLN
33246

1950 wydanie lotnicze, rzadki na korespondencji znaczek wydania lotniczego na ekspresowym poleconym liście lotniczym z Leszna do Stanów Zjednoczonych.

100 PLN100 PLN
33247

1950 Bolesław Bierut, blok legitymacyjny.

60 PLN60 PLN
33248

1950 "groszy - lokalny", Ozimek, Bierut, znaczek za 15 zł. z czerwonym stempelkiem typu 33, gwarancja Krawczyk.

40 PLN40 PLN
33250

1950 "groszy" znaczki z nadrukiem typu 16, list polecony ofrankowany 19 znaczkami za 15 zł z Bierutem, wysłany 06.2.-51 z Gniezna do Poznania, zwraca uwagę wystający spod jednego ze znaczków paseczek papieru służący do mocowania przez kontrolę jakości w drukarni w miejscu wyłapanych znaczków uszkodzonych znaczków dobrych tzw. "okienkowych"; datownik odbiorczy REJ.URZ.TF.-TG.-POZNAŃ; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (same znaczki kasowane Mi.95 euro).

100 PLN100 PLN
33252

1950 25. rocznica śmierci Juliana Marchlewskiego, blok legitymacyjny.

60 PLN60 PLN
33262

1950 groszy, list polecony z Tarnowa Podgórnego do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 20 w barwie czarnej.

60 PLN54 PLN
33274

1950 60-lecie święta 1. Maja, znaczek z szeroką perforacją na dole znaczka.

80 PLN80 PLN
33277

1950 Międzynarodowe Targi Poznańskie, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

30 PLN81 PLN
33278

1950 XXIII Międzynarodowe Targi Poznańskie, blok legitymacyjny.

60 PLN60 PLN