Aukcja rozpocznie się 15.11.2024

Wyniki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
33921

1957 40 rocznica Rewolucji Październikowej, makulaturowy znaczek za 60 gr. bez jednego z kolorów - czerwonego (Fi.900.-), poszukiwany międzynarodowy błąd druku, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 000 PLN1 000 PLN
33948

1958 szlachetne gatunki ryb, ekspresowy list polecony z poznania do Niemiec.

15 PLN15 PLN
33954

1958 400-lecie Poczty Polskiej, znaczek za 95 gr z silnie przesuniętą perforacją i z błędami "kółeczka nad 400 i przy prawej krawędzi rysunku", gwarancja i oznaczenie.

80 PLN70 PLN
33959

1958 400 lat Poczty Polskiej, arkusik z węzszym przeperforowanym marginesem na górze, wariant przeznaczony do wklejenia do książki "400 lat Poczty Polskiej", poza lekkim widocznym na skanie zgieciem z dobrym stanie zachowania.

400 PLN400 PLN
34014

1959 Międzynarodowy Kongres Esperantystów, znaczek za 1,50 zł ze znakiem wodnym III.1 z błędem "czerwona kropka na fladze polskiej"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
34104

1961 pierwszy lot człowieka w kosmos - Jurij Gagarin, parka znaczków za 60 gr. na papierze ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.5, gwarancja i opis.

80 PLN85 PLN
34112

1961 polski przemysł okrętowy, pasek znaczków za 1,55 zł z pustopolem na dolnym marginesie.

230 PLN230 PLN
34116

1961 VI Kajakowe Mistrzostwa Europy, marginesowy znaczek za 2,50 zł. z rzadkim - III.6 położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Walocha.

40 PLN45 PLN
34118

1961 miesiąc oszczędności, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.6, gwarancja i opis położenia znaku wodnego Schmutz.

200 PLN200 PLN
34121

1961 XV sesja RWPG, parka znaczków za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.6, gwarancja i opis Schmutz.

160 PLN170 PLN
34133

1961 służbowy list polecony z dyrekcji Poczty w Katowicach do Niemiec. R- D.O.P.T.

70 PLN60 PLN
34145

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, znaczek za 60 gr z błędem na poz.48 "ogonek na dolnym łuku w literze Ś wyrazu ŚWIATA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

50 PLN50 PLN
34152

1962 wielcy Polacy, Konopnicka z "broszką".

100 PLN100 PLN
34157

1962 VII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Belgradzie, górny znaczek z błędem "kropka w V liczby VII", gwarancja Kalinowski.

30 PLN40 PLN
34212

1963 Maria Skłodowska Curie, znaczek z dużą plamą na lewej ramce koło mikroskopu.

90 PLN90 PLN
34215

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożny pasek z pustopolami na górnym marginesie.

40 PLN40 PLN
34216

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
34221

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

50 PLN50 PLN
34222

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
34239

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

100 PLN100 PLN
34240

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 20 gr z rzadkim błędem "dodatkowa lotka w rakiecie"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

100 PLN100 PLN
34253

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 3 zł. z niekatalogowanym błędem "owalna plama obok ZŁ", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN80 PLN
34263

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolem na górnym marginesie.

15 PLN20 PLN
34267

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr na papierze żeberkowanym pionowo od strony gumy; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

30 PLN30 PLN
34268

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

30 PLN30 PLN
34269

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

35 PLN35 PLN
34280

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożna parka z pustopolem na dolnym marginesie.

15 PLN15 PLN
34284

1963 zeszycik znaczkowy.

400 PLN400 PLN
34301

1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie, gwarancja Wysocki.

320 PLN320 PLN
34325

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, makulaturowy znaczek za 1 zł. z niewielkim przesunięciem perforacji w pionie i znacznym w poziomie, gwarancja i oznaczenie MK.

150 PLN150 PLN
34336

1964 20-lecie PRL, znaczek za 60 gr z błędem na poz.3 "wcięcie w drugiej cyfrze X liczby XX"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

40 PLN40 PLN
34338

1964 koty, makulatura znaczka za 60 gr. z przesuniętymi w górę kolorami pomarańczowym i beżowym - uszy kota są na górnej ramce, na innych wartościach katalogowane są przesunięcia barw, na tej wartości taki błąd nie jest katalogowany i pierwszy raz oferowany jest na naszej aukcji, gwarancja i oznaczenie MK.

400 PLN400 PLN
34342

1964 koty, znaczek z przesuniętym drukiem barwy żółtej.

40 PLN100 PLN
34354

1964 20-lecie PRL, znaczek za 60 gr z błędem na poz.2 "biała plama przy G"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

50 PLN50 PLN
34362

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej, gwarancja i opis Walisch.

750 PLN750 PLN
34371

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

600 PLN540 PLN
34376

1964 zeszycik znaczkowy.

400 PLN400 PLN
34404

1964 "Wodzowie", zestaw trzech arkusików pamiątkowych z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 i niespasowanych barwach; pierwszy - zielony i niebieski znaczek spasowane, a czerwony podniesiony, drugi - czerwony i niebieski znaczek spasowane, a zielony obniżony i trzeci czerwony obniżony w stosunku do zielonego, a niebieski podniesiony.

250 PLN250 PLN
34423

1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z przesuniętą perforacją, gwarancja Walocha.

80 PLN111 PLN
34445

1965 storczyki, arkusz sprzedażny znaczka za 20 gr.

20 PLN18 PLN