Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
33921 |
1957 40 rocznica Rewolucji Październikowej, makulaturowy znaczek za 60 gr. bez jednego z kolorów - czerwonego (Fi.900.-), poszukiwany międzynarodowy błąd druku, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
33948 |
1958 szlachetne gatunki ryb, ekspresowy list polecony z poznania do Niemiec. | 15 PLN | 15 PLN | |
33954 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, znaczek za 95 gr z silnie przesuniętą perforacją i z błędami "kółeczka nad 400 i przy prawej krawędzi rysunku", gwarancja i oznaczenie. | 80 PLN | 70 PLN | |
33959 |
1958 400 lat Poczty Polskiej, arkusik z węzszym przeperforowanym marginesem na górze, wariant przeznaczony do wklejenia do książki "400 lat Poczty Polskiej", poza lekkim widocznym na skanie zgieciem z dobrym stanie zachowania. | 400 PLN | 400 PLN | |
34014 |
1959 Międzynarodowy Kongres Esperantystów, znaczek za 1,50 zł ze znakiem wodnym III.1 z błędem "czerwona kropka na fladze polskiej"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 40 PLN | 40 PLN | |
34104 |
1961 pierwszy lot człowieka w kosmos - Jurij Gagarin, parka znaczków za 60 gr. na papierze ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.5, gwarancja i opis. | 80 PLN | 85 PLN | |
34112 |
1961 polski przemysł okrętowy, pasek znaczków za 1,55 zł z pustopolem na dolnym marginesie. | 230 PLN | 230 PLN | |
34116 |
1961 VI Kajakowe Mistrzostwa Europy, marginesowy znaczek za 2,50 zł. z rzadkim - III.6 położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Walocha. | 40 PLN | 45 PLN | |
34118 |
1961 miesiąc oszczędności, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.6, gwarancja i opis położenia znaku wodnego Schmutz. | 200 PLN | 200 PLN | |
34121 |
1961 XV sesja RWPG, parka znaczków za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.6, gwarancja i opis Schmutz. | 160 PLN | 170 PLN | |
34133 |
1961 służbowy list polecony z dyrekcji Poczty w Katowicach do Niemiec. R- D.O.P.T. | 70 PLN | 60 PLN | |
34145 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, znaczek za 60 gr z błędem na poz.48 "ogonek na dolnym łuku w literze Ś wyrazu ŚWIATA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | 50 PLN | 50 PLN | |
34152 |
1962 wielcy Polacy, Konopnicka z "broszką". | 100 PLN | 100 PLN | |
34157 |
1962 VII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Belgradzie, górny znaczek z błędem "kropka w V liczby VII", gwarancja Kalinowski. | 30 PLN | 40 PLN | |
34212 |
1963 Maria Skłodowska Curie, znaczek z dużą plamą na lewej ramce koło mikroskopu. | 90 PLN | 90 PLN | |
34215 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożny pasek z pustopolami na górnym marginesie. | 40 PLN | 40 PLN | |
34216 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 40 PLN | 40 PLN | |
34221 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 50 PLN | 50 PLN | |
34222 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 40 PLN | 40 PLN | |
34239 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY". | 100 PLN | 100 PLN | |
34240 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 20 gr z rzadkim błędem "dodatkowa lotka w rakiecie"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | 100 PLN | 100 PLN | |
34253 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 3 zł. z niekatalogowanym błędem "owalna plama obok ZŁ", gwarancja i opis Walocha. | 80 PLN | 80 PLN | |
34263 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolem na górnym marginesie. | 15 PLN | 20 PLN | |
34267 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr na papierze żeberkowanym pionowo od strony gumy; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 30 PLN | 30 PLN | |
34268 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki. | 30 PLN | 30 PLN | |
34269 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis. | 35 PLN | 35 PLN | |
34280 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożna parka z pustopolem na dolnym marginesie. | 15 PLN | 15 PLN | |
34284 |
1963 zeszycik znaczkowy. | 400 PLN | 400 PLN | |
34301 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie, gwarancja Wysocki. | 320 PLN | 320 PLN | |
34325 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, makulaturowy znaczek za 1 zł. z niewielkim przesunięciem perforacji w pionie i znacznym w poziomie, gwarancja i oznaczenie MK. | 150 PLN | 150 PLN | |
34336 |
1964 20-lecie PRL, znaczek za 60 gr z błędem na poz.3 "wcięcie w drugiej cyfrze X liczby XX"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | 40 PLN | 40 PLN | |
34338 |
1964 koty, makulatura znaczka za 60 gr. z przesuniętymi w górę kolorami pomarańczowym i beżowym - uszy kota są na górnej ramce, na innych wartościach katalogowane są przesunięcia barw, na tej wartości taki błąd nie jest katalogowany i pierwszy raz oferowany jest na naszej aukcji, gwarancja i oznaczenie MK. | 400 PLN | 400 PLN | |
34342 |
1964 koty, znaczek z przesuniętym drukiem barwy żółtej. | 40 PLN | 100 PLN | |
34354 |
1964 20-lecie PRL, znaczek za 60 gr z błędem na poz.2 "biała plama przy G"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | 50 PLN | 50 PLN | |
34362 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, znaczek bez druku barwy czerwonej, gwarancja i opis Walisch. | 750 PLN | 750 PLN | |
34371 |
1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie. | 600 PLN | 540 PLN | |
34376 |
1964 zeszycik znaczkowy. | 400 PLN | 400 PLN | |
34404 |
1964 "Wodzowie", zestaw trzech arkusików pamiątkowych z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 i niespasowanych barwach; pierwszy - zielony i niebieski znaczek spasowane, a czerwony podniesiony, drugi - czerwony i niebieski znaczek spasowane, a zielony obniżony i trzeci czerwony obniżony w stosunku do zielonego, a niebieski podniesiony. | 250 PLN | 250 PLN | |
34423 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z przesuniętą perforacją, gwarancja Walocha. | 80 PLN | 111 PLN | |
34445 |
1965 storczyki, arkusz sprzedażny znaczka za 20 gr. | 20 PLN | 18 PLN |