Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
11312 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 i nadrukiem typ I. | 450 PLN | 460 PLN | |
11313 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14, nadruk typ III. | 450 PLN | 405 PLN | |
11314 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 28, nadruk typ II, minimalne zagniecenia widoczne na skanie. | 400 PLN | 400 PLN | |
11315 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 31, nadruk typ III z błędem "brak kropki po gr", gwarancja Pelczar. | 800 PLN | 720 PLN | |
11323 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz. | 90 PLN | 90 PLN | |
11329 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego z Koszyłowca. | 40 PLN | 40 PLN | |
11331 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - HEL Port, wysłana 26.1.37 z urzędu Gdynia 3 do Warszawy; dobry stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
11333 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27. | 80 PLN | 80 PLN | |
11334 |
1935 całostka z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym 9. | 20 PLN | 57 PLN | |
11336 |
1936 kartka z Łodzi do Niemiec, sygnatura XI-1936. | 40 PLN | 50 PLN | |
11337 |
1937 koperta "Belweder" z sygnaturą VI-1938. | 100 PLN | 195 PLN | |
11339 |
1937 koperta "Belweder" z sygnaturąII-1937, w środku papeteria. | 100 PLN | 100 PLN | |
11341 |
1937 gen. Rydz Śmigły, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | 100 PLN | 100 PLN | |
11342 |
1937 gen. Rydz Śmigły, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | 100 PLN | 63 PLN | |
11347 |
1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 7. | 30 PLN | 30 PLN | |
11355 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 29. | 100 PLN | 100 PLN | |
11356 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 22. | 100 PLN | 100 PLN | |
11361 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | 160 PLN | 160 PLN | |
11362 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | 160 PLN | 160 PLN | |
11363 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | 160 PLN | 160 PLN | |
11364 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | 160 PLN | 160 PLN | |
11365 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia. | 160 PLN | 130 PLN | |
11366 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | 160 PLN | 160 PLN | |
11370 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | 160 PLN | 160 PLN | |
11373 |
1937 Zamek w Mirze, 32 całostki z kompletem ilustracji, kartki z ilustracja 31 i 32 z niedobitymi kropkami na końcu sygnatury, bardzo dobry stan zachowania. | 7 200 PLN | 7 200 PLN | |
11375 |
1938 koperta z znakiem opłaty "Kazimierz Jagiellończyk". | 50 PLN | 50 PLN | |
11393 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | 30 PLN | 30 PLN | |
11405 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 13 - Henryk Sienkiewicz. | 140 PLN | 140 PLN | |
11420 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją 64 - Polski Czerwony Krzyż. | 1 000 PLN | 800 PLN | |
11421 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2. | 180 PLN | 180 PLN | |
11437 |
1939 kartka z Gniezna do Niemiec. | 50 PLN | 65 PLN | |
11440 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 5 - Komendant J.Piłsudski na inspekcji V Batalionu L.P. w okopach nad Nidą - marzec 1915; bardzo dobry stan zachowania. | 70 PLN | 70 PLN | |
11445 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 7 - Komendant J.Piłsudski i szef sztabu ppłk K.Sosnkowski w Grudzynach nad Nidą - kwiecień 1915, wysłana 6.VIII z Krakowa do Cieszyna, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZJAZD SIERPNIOWY 1914-6.VIII-1939 POLSKA NA SZLAKU JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO" Kraków 2, czytelna odbitka rzadkiego wirnika okolicznościowego (Myślicki - stopień rzadkości C); dobry stan zachowania (Myślicki 39 130). | 150 PLN | 150 PLN | |
11446 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6 - Komendant J.Piłsudski z oficerami sztabu przed kwaterą 1 p.p.L.P. w Turze Dolnym nad Nidą - kwiecień 1915; minimalnie słabszy stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
11447 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 22. | 50 PLN | 50 PLN | |
11448 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania. | 1 900 PLN | 1 900 PLN | |
11453 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 1 Jan Długosz, typ nadruku I (cienki). | 200 PLN | 200 PLN | |
11456 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 15, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | 150 PLN | 150 PLN | |
11467 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 14, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | 120 PLN | 120 PLN | |
11468 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 33, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | 120 PLN | 120 PLN |