Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Wyniki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
10916

1921 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Simonsdorf - Tiegenhof (Szymonkowo - Nowy Dwór Gdański) nr 776.

120 PLN100 PLN
11002

1924 wydanie przedrukowe, podstawowa seria znaczków urzędowych w ładnym stanie.

2 400 PLN2 400 PLN
11011

1925 herb Gdańska na tarczy w owalu.

120 PLN120 PLN
11013

1925 herb Gdańska na tarczy w owalu, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią.

400 PLN400 PLN
11026

1929 polecony list urzędowy wysłany 12.2 z Krajowego Sąd Ubezpieczeń Wolnego Miasta Gdańska za pośrednictwem urzędu Gdańsk 5, kasownik z wyróżnikiem "*5l" z częściowo wyłamanym górnym i dolnym mostkiem, pieczęć nadawcy i stempelek zwalniający od opłaty pocztowej "Frei d. Ablösg. Freie Stadt Danzig/ Staatl. Versorgungsgericht Danzig"; walor w dobrym stanie zachowania.

30 PLN30 PLN
11029

1930 DANZIG Weichselmünde - list urzędowy wysłany 11.2 ze szkoły w Brzeżnie do Senatu Wolnego Miasta Gdańska za pośrednictwem urzędu Danzig Weichselmünde (Wisłoujście); okrągła pieczęć nadawcy i stempelek zwalniający od opłaty pocztowej "Frei d. Ablösg. Freie Stadt Danzig/ Bezirksschule Danzig-Weichselmünde"; bardzo dobry stanie zachowania.

400 PLN400 PLN
11053

1934 Heweliusz - 40 Zjazd Filatelistów Niemieckich i 11 Zjazd Związku Filatelistów Niemieckich, ilustrowana karta z portretem Jana Heweliusza ostemplowana okolicznościowo 5.8; minimalnie słabszy stan zachowania (Fi.450.-).

350 PLN350 PLN
11118

1939 Nenkau über Danzig 1 - herb Gdańska na tarczy w owalu, litera "P" w "Postkarte" innego kroju, kartka o nominale 5Pf na kartonie szarobiałym wysłana z pośrednictwa pocztowego Nenkau (Jesień), znak opłaty unieważniony 25.8 w urzędzie Gdańsk 1; rzadki walor w dobrym stanie zachowania (lewy dolny narożnik nadgięty); gwarancja Schmutz.

350 PLN350 PLN
11135

1899 kartka z Podwołczyska do Niemiec.

60 PLN60 PLN
11138

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Łodzi do Czechosłowacji, stempel cenzury korespondencji zagranicznej przy MSZ, gwarancja Pelczar.

100 PLN100 PLN
11141

1918 wydanie PP/GGW, dofrankowana całostka z nadrukiem typ 10, wysłana jako polecona 18.3.1919 z Warszawy do miejscowości Nowy Jiczyn (Neutitschen), stempelek cenzury warszawskiej.

135 PLN135 PLN
11159

1918 wydanie PP/GGW, całostka z Łodzi do Warszawy, gwarancja Pelczar.

70 PLN70 PLN
11177

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 z koniczynką zamiast rombu.

450 PLN400 PLN
11178

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96; koniczynka zamiast rombu, jedynka w nominale bez chorągiewki, podniesiona kropka, gwarancja.

70 PLN60 PLN
11205

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

140 PLN150 PLN
11209

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135.

60 PLN60 PLN
11212

1919 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja Pelczar.

450 PLN400 PLN
11214

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie II, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, wysłana 3.9 z Ciechanowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN45 PLN
11215

1919 rzadka kartka z długością napisu "KARTA POCZTOWA" około 70 mm z charakterystycznym rozmazanym drukiem.

650 PLN585 PLN
11221

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

30 PLN30 PLN
11223

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

40 PLN40 PLN
11229

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 11, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

60 PLN60 PLN
11230

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 z belką zamiast ozdobnika i zamienioną kolejnością napisów; POLSKA POCZTA, zamiast POCZTA POLSKA, doskonały stan zachowania, gwarancja.

360 PLN300 PLN
11231

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II (litera "l" w "hal" podniesiona), napisy niemieckie, polskie i ukraińskie (npu); dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz (Typ 2).

200 PLN180 PLN
11240

1920 całostka bez hasła propagandowego.

30 PLN30 PLN
11249

1921-22 karta do obrotu krajowego za 8 mk, długość napisów: KARTKA POCZTOWA 98,5 mm, ADRES WYSYŁAJĄCEGO 45 mm; karton szaropiaskowy ciemny; wysłana 2.VI.1922 z miejscowości Czyżew; bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
11258

1923 pokwitowanie telegraficzne ze Lwowa z datą nadania 1930.

60 PLN60 PLN
11272

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - CZORSZTYN Zamek, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura krótka; dofrankowana i wysłana 6.IV.33 z Katowic do Landskrony w Szwecji; dobry stan zachowania (Fi.100.-).

80 PLN80 PLN
11274

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN120 PLN
11276

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

100 PLN100 PLN
11279

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN120 PLN
11282

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN120 PLN
11283

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN120 PLN
11285

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 z I nakładu z obiegu pocztowego z Stawiszyna.

40 PLN40 PLN
11292

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12.

120 PLN120 PLN
11293

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

120 PLN120 PLN
11300

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14.

120 PLN120 PLN
11307

1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy do Wiednia.

30 PLN30 PLN
11312

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 i nadrukiem typ I.

450 PLN460 PLN
11313

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14, nadruk typ III.

450 PLN405 PLN