Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
6289

1 400 PLN1 500 PLN
6293

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, blok.

260 PLN260 PLN
6353

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków, czyste (Fi. 450,-).

250 PLN250 PLN
6355

1962 narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok.

70 PLN63 PLN
6366

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki jako kasowany okolicznościowo czarnodruk.

400 PLN320 PLN
6367

300 PLN250 PLN
6368

1963 niegumowany czarnodruk bloku z serii historyczne miasta polskie z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych "Wrocław 1963", nakład 8.500 sztuk.

180 PLN160 PLN
6370

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, czworoblok, lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzone R w TRAUGUTT", wodny znak III.8, czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

60 PLN60 PLN
6373

1963 Walka z głodem na świecie, znaczki za 60 gr w parce poziomej, lewy z błędem "kropka w literze W wyrazu ŚWIECIE" na poz.13, znak wodny III.5; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

40 PLN55 PLN
6406

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła".

80 PLN80 PLN
6408

1963 XX-lecie LWP, znaczki za 1,35 zł w parce pionowej, górny z klasycznym błędem na poz.4 "reflektor na czołgu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

100 PLN100 PLN
6414

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

15 PLN15 PLN
6418

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, pierwszy znaczek z błędem "uszkodzone 0 w nominale".

25 PLN30 PLN
6419

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem barwy czarnej - czarne napisy zachodzą na datę "1963".

225 PLN200 PLN
6432

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 50 gr.

120 PLN140 PLN
6434

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 90 gr.

100 PLN100 PLN
6435

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 1,55 zł.

100 PLN155 PLN
6436

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 2,50 zł.

100 PLN157 PLN
6437

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 4 zł.

100 PLN275 PLN
6460

1964 Statki żaglowe (II), znaczek za 2,50 zł z przesuniętą perforacją, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
6471

1964 20-lecie PRL, cztery arkusze czyste 30-znaczkowe (Fi.1355-58) i 30-bloki z arkuszy 50-znaczkowych (Fi.1359-64); rzadko spotykany zestaw, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

1 500 PLN1 605 PLN
6473

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny, w tym znaczki z błędami; B1, B2 i B5.

20 PLN50 PLN
6480

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

20 PLN55 PLN
6516

1965 20. rocznica Układu PRL - ZSRR, arkusz sprzedażny.

20 PLN115 PLN
6518

1965 100-lecie Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego UIT, arkusz sprzedażny.

20 PLN136 PLN
6520

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

25 PLN25 PLN
6544

1965 storczyki, seria w arkusikach w ładnym stanie.

300 PLN270 PLN
6560

1966 mistrzostwa świata w piłce nożnej, znaczek cięty za 13,50+1,50 zł. z błędem "kropka na lewym marginesie", gwarancja Falkowski.

20 PLN20 PLN
6569

1966 Tysiąclecie Państwa Polskiego UNIKALNA MAKULATURA - BRAK NAPISÓW; arkusik znaczków za 2,50 zł. bez koloru druku napisów TYSIĄC LAT / ozdobnik / PAŃSTWA / ozdobnik / POLSKIEGO / POLSKA oraz sygnatur (Fi.-.-); znana jest nieząbkowana próba barw czerwonej i złotej znaczka za 60 gr. bez suchego tłoczenia, błędnodruk gumowanych znaczków o nominałach 2,50 zł. z suchym tłoczeniem jest oferowany PO RAZ PIERWSZY i to w formie kompletnego 10-znaczkowego arkusika z lekko skośnym cięciem, z atestu "Atestowany arkusik jest w bardzo dobrym stanie zachowania, bez plam ani utlenień. Posiada oryginalną gumę bez podlepek ani ich śladu.", gwarancja i nowy fotoatest.

15 000 PLN13 000 PLN
6570

1966 Dożynki - PRZESUNIĘCIE BARWY CZARNEJ; znaczek za 40 gr. z rzadkim błędem "silne przesunięcie barwy czarnej", gwarancja i opis.

400 PLN400 PLN
6578

1966 30. rocznica powstania brygady im. Jarosława Dąbrowskiego, znaczki za 60 gr w parce pionowej, dolny z błędem "RÓCZNICA" na poz.12 w 2 sektorze; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

50 PLN45 PLN
6579

1966 Ptaki leśne, seria znaczków w arkuszach, bardzo dobry/dobry stan zachowania.

1 200 PLN1 000 PLN
6583

1967 Jeździectwo, seria znaczków w arkuszach, bardzo dobry stan zachowania.

800 PLN820 PLN
6587

1967 XX Wyścig Pokoju, arkusz sprzedażny.

20 PLN20 PLN
6588

1967 Apel Olimpijski, seria w ozdobnych arkuszach sprzedażnych.

120 PLN120 PLN
6593

1967 pomnik Powstańców Śląskich, arkusz sprzedażny.

20 PLN20 PLN
6597

1967 V Kongres Światowej Federacji Głuchych w warszawie, arkusz sprzedażny.

20 PLN20 PLN
6599

1967 50. rocznica Rewolucji Październikowej, znaczki za 60 gr w parce pionowej, dolny z błędem "biała plamka w literze K w POLSKA" na poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

50 PLN55 PLN
6600

1967 motyle, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 4,50 zł z zagnieceniami na górnym marginesie.

400 PLN400 PLN
6602

1967 150. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, seria w paskach z górnymi marginesami z nazwą emisji, czyste.

30 PLN27 PLN