Aukcja 71. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
67300

1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 50 fen "mały orzeł", dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, telegram nadano 23.XI z Krakowa do Liska (Leska); górna ramka znaku opłaty dwukrotnie przerwana; walor w dobrym stanie zachowania (formularz pionowo zgięty).

Fi.Ct4
120 PLN
67301

1921 kartka z hasłem propagandowym C.

Fi.Cp35I
60 PLN
67302

1921 kartka z Warszawy 22.IV.21 do Wiednia.

Fi.Cp38
20 PLN
67303

Fi.Cp38
40 PLN
67304

1921 całostka do obrotu krajowego.

Fi.Cp38
20 PLN
67305

Fi.Cp38
50 PLN
67306

Fi.Cp39I
60 PLN
67307

1921kartka do obrotu krajowego.

Fi.Cp40I
25 PLN
67308

1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
67309

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego za 8+8 mk.

Fi.Cp41
80 PLN
67310

1922 kartka z Gniezna 12.5.20 do Bydgoszczy.

Fi.Cp32
10 PLN
67311

1922 kartka ze Lwowa 2.V.22 do Skierniewic.

Fi.Cp40
15 PLN
67312

1922 kartka wysłana z Warszawy do Lwowa, z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41A
60 PLN
67313

Fi.Ct9a, 118
100 PLN
67314

Fi.Ct10b
200 PLN
67315

Fi.Ct19
1 500 PLN
67316

60 PLN
67317

1925 kartka z kasownikiem Bielsko 2 (na Śląsk) 23.III.25 do Czechosłowacji.

Fi.Cp42
15 PLN
67318

1925 całostka wydania bez sygnatury.

Fi.Cp42
40 PLN
67319

Fi.Cp43I
10 PLN
67320

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

Fi.Cp43I
30 PLN
67321

1926 część nadawcza całostki z sygnaturą 486.

Fi.Cp44A
30 PLN
67322

1926 całostka z rzadką sygnaturą P.Z.G 486.

Fi.Cp 44I
90 PLN
67323

Fi.Cp45
15 PLN
67324

1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia.

Fi.Cp45I
50 PLN
67325

1926 całostka z Mysłowic do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
67326

1926 kartka wysłana z Lędzin

Fi.Cp45I
20 PLN
67327

1926 makulaturowa kartka drukowana na zagiętym kartonie, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp46MK
750 PLN
67328

Fi.Cp46
10 PLN
67329

1927 część nadawcza całostki z sygnaturą I-927.

Fi.Cp47A
20 PLN
67330

1928 kartka z sygnaturą II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
67331

1928 kartka z sygnaturą VIII.1928.

Fi.Cp48
10 PLN
67332

1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
67333

1928 Henryk Sienkiewicz, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49
150 PLN
67334

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, bez hasła propagandowego, sygnatura (IV-1928), wysłana 4.II z Warszawy do Kielc.

Fi.Cp49IA
50 PLN
67335

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
30 PLN
67336

Fi.Cp48
10 PLN
67337

1930 Henryk Sienkiewicz - ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Tatry - Hala Gąsienicowa Schronisko, doskonały stan zachowania.

600 PLN
67338

Fi.Cp48I
10 PLN
67339

Fi.Cp48I
10 PLN