Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 71. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
67581

1952 całostka z sygnaturą III.52 i z hasłem propagandowym 19/18b.

Fi.Cp132
30 PLN
67582

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21b-23.

Fi.Cp132
40 PLN
67583

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
40 PLN
67584

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
40 PLN
67585

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
67586

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
67587

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.25.-).

Fi.Cp134
15 PLN
67588

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie ślady podlepek).

Fi.Ck16I
100 PLN
67589

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck16I
750 PLN
67590

1953 koperta lotnicza "Samolot nad portem w Gdyni", sygnatura (V-1952).

Fi.Ck17
40 PLN
67591

1953 koperta lotnicza (samolot nad portem w Gdyni) o sygnaturze V-1953 z niedodrukowanym fragmentem obramowania strony adresowej i "nalepki" lotniczej; niepowtarzalny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ck17a
500 PLN
67592

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck18a
270 PLN
67593

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
67594

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
67595

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
67596

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
67597

1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk Cp135 i Cp136 (komplet 6 haseł propagandowych); idealny stan zachowania.

Fi.Cp135-37
260 PLN
67598

1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura VI-1954, czysta.

Fi.Ck19
40 PLN
SPRZEDANY
67599

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Zwardonia.

Fi.Cp131
40 PLN
67600

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości z mechanicznym wirnikiem Krajowa Wystawa Wynalazczości i postępu Technicznego wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp131
20 PLN
67601

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp131
15 PLN
67602

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp132A
40 PLN
67603

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 18a.

Fi.Cp132B
40 PLN
67604

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Rybnika do p. Manterysa Z Bielska - Białej.

Fi.Cp132B
30 PLN
67605

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp132B
20 PLN
67606

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia.

Fi.Cp132B
20 PLN
67607

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Bielska Białej.

Fi.Cp132B
20 PLN
67608

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 19 (PZŁ Warszawa) na części karty na odpowiedź z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 7.8.55 z Ustki do miejscowości Lubogoszcz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
60 PLN
67609

1956 całostka z podwójnego wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117
45 PLN
67610

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
67611

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-44
80 PLN
67612

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
40 PLN
67613

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania.

Fi.Ck21
30 PLN
67614

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura (VI-1957), czysta.

Fi.Ck21
30 PLN
67615

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk (Fi.72.-), na odwrocie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp145-49
90 PLN
67616

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
67617

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
67618

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
67619

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
67620

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
70 PLN