Aukcja 71. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
67219

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - całkowity brak rombu.

Fi.Cs3II
500 PLN
67220

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs3II
200 PLN
67221

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 8, mocno uszkodzony ornament; idealny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cs3II
160 PLN
67222

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 9.

Fi.Cs3III
200 PLN
67223

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 9 z pojedynczym ozdobnikiem.

Fi.Cs3III
2 000 PLN
67224

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 10 z pojedynczym ozdobnikiem i rombem poniżej POLSKA.

Fi.Cs3III
2 500 PLN
67225

Fi.Cs3III
500 PLN
67226

1919 wydanie krakowskie, sekretnik na kartonie niebieskawym z nadrukiem typ 14 - h pod 10, a 11 ząbkiem.

Fi.Cs3III
500 PLN
67227

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka lekko ścięta z prawej strony.

Fi.Cs3III
500 PLN
67228

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka mocno ścięta z prawej strony.

Fi.Cs3III
200 PLN
67229

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - dwójka mocno ścięta, cyfra 5 uszkodzona.

Fi.Cs3III
600 PLN
67230

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem pierwszy z nominałem 15 hal. i korygujący typu 10 z poprawionym nominałem 25 hal, bardzo rzadkie.

Fi.Cs3IIINp
2 500 PLN
67231

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem nadrukiem typ 5, ciekawy abklacz wewnątrz sekretnika.

Fi.Cs3IINp
3 000 PLN
67232

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs4II
40 PLN
67233

Fi.Cs4II
40 PLN
67234

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8, gwarancja Kronenberg.

Fi.Cs4II
50 PLN
67235

Fi.Cs4II
40 PLN
67236

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8 - śladowy romb.

Fi.Cs4II
40 PLN
67237

Fi.Cs4II
40 PLN
67238

Fi.Cs4II
50 PLN
67239

Fi.Cs4II
50 PLN
67240

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
50 PLN
67241

Fi.Cs4II
120 PLN
67242

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - brak ozdobnika.

Fi.Cs4II
250 PLN
67243

Fi.Cs4II
120 PLN
67244

Fi.Cs4II
120 PLN
67245

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 8 z niedobitym grzebieniem.

Fi.Cs4II
200 PLN
67246

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, idealny stan zachowania.

Fi.Cs4II
100 PLN
67247

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 11.

Fi.Cs4III
400 PLN
67248

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim nadrukiem typ 13 - przecinek zamiast kropki.

Fi.Cs4III
400 PLN
67249

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14 - litera h pod 11 ząbkiem.

Fi.Cs4III
150 PLN
67250

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 bez kropki po h i uszkodzoną cyfrą 5 i literą h.

Fi.Cs4III
600 PLN
67251

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem typ 14.

Fi.Cs4IIINp
2 500 PLN
67252

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ozdobnika", wysłany z Krakowa, kasownik odbiorczy Warszawa 24.IV; przesyłka ma wszystkie cechy obiegu, chociaż otworzono ją odrywając tylko tylną część sekretnika, nie ma, co prawda treści, ale co było dosyć powszechną praktyką, najpewniej znajdowała się ona na kartce luzem włożonej do środka.

Fi.Cs4IIIs
500 PLN
67253

Fi.Cs4IIIs
150 PLN
67254

Fi.Cs4IIIs
200 PLN
67255

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19.

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
67256

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
67257

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 - belka zamiast ozdobnika.

Fi.Cs4IIIs
120 PLN
67258

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA/POCZTA zamiast POCZTA/POLSKA.

Fi.Cs4IIIt
400 PLN