Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 71. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
65885

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190  
25 PLN
65886

1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1051
Mi.1195 
15 PLN
65887

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, karnet będacy jednocześnie zaproszeniem na wystawę z bardzo rzadkim jako kasowanym okolicznościowo czarnodrukiem o niskim numerze 000040, większość ocalałych zaproszeń jest wypełniona i nosi więcej śladów zużycia.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
480 PLN
65888

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk ostemplowany okolicznościowo na Europejskiej Wystawie Znaczków Pocztowych we Wrocławiu; dekoracyjny i rzadki walor w pięknym stanie zachowania.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
400 PLN
65889

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.300.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
250 PLN
65890

1963 nowodruk z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych Wrocław 1963. Stan idealny.

Fi.1054ND
Mi.1210SD
190 PLN
65891

1963 czarnodruk z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych we Wrocławiu.

Fi.1054ND
200 PLN
65892

1963 rzadko spotykany dokument pocztowy - pełnomocnictwo pocztowe opłacone znaczkami z Gorzowa Wielkopolskiego.

Fi.1059
35 PLN
65893

1963 rocznik kopert FDC (bez Bl:27, 29I, 29II; Fi.149.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
85 PLN
65894

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.450.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456 
300 PLN
65895

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370 
60 PLN
65896

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
15 PLN
65897

1963 20. rocznica powstania getcie warszawskim, narożny wieloblok z numerem walca w narożniku na papierze ze znakiem wodnym III.5, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1243 III.5
Mi.1394 
100 PLN
65898

1963 gady i płazy, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1245-56
Mi.1393-1404
1 400 PLN
65899

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, seria w stemplowanych arkuszach sprzedażnych, błędy.

Fi.1257-62
Mi.1405-10
150 PLN
65900

1963 Mistrzostwa Świata w Szermierce w Gdańsku, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczek z błędem 1261t.

Fi.1257-62
Mi.1405-10 
300 PLN
SPRZEDANY
65901

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce, znaczek z błędem "dwukrotnie przerwana górna szpada".

Fi.1261B2
Mi.1409A 
15 PLN
65902

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
40 PLN
65903

1963 wielcy Polacy III, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, w parce rozdzielonej międzypolem, gwarancja i opis.

Fi.1264
Mi.1412 
400 PLN
65904

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415
30 PLN
65905

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1267 B1+B2, 1268 B1+B2+B3, 1269 B1.

Fi.1267-9
Mi.1415-7
400 PLN
65906

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
30 PLN
65907

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr., dolny z błędem na poz.17 "E jak Ł w KOSMOSIŁ", gwarancja.

Fi.1268 B2
Mi.1416 
30 PLN
65908

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B4
Mi.1416
30 PLN
65909

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
65910

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268s
Mi.1416 
25 PLN
65911

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
65912

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczki za 6.50 zł. z różnym kolorem tła - różowoczerwonym i czerwonym.

Fi.1269
Mi.1417 
40 PLN
65913

1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
65914

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w stemplowanych arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1270B1, 1272B2, 1273 7 i 8 zn., 1275B1.

Fi.1270-5
Mi.1418-23
200 PLN
65915

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria znaczków w arkuszach, w arkuszach znaczków: za 40 gr błąd na poz.2 "krótsza stopa", za 60 gr błąd na poz.1 "1863 zamiast 1963", za 5,60 zł błąd na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY"; dobry stan zachowania.

Fi.1270-75
Mi.1418-23
800 PLN
65916

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
65917

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr, w tym znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270aB1
Mi.1418
75 PLN
65918

1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr z błędem "1863 zamiast 1963" na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.1272 B1
Mi.1420 
30 PLN
65919

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz sprzedażny znaczka za 60 gr, w tym znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272aB1
Mi.1420
75 PLN
65920

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz sprzedażny znaczka za 90 gr.

Fi.1273b
Mi.1421
75 PLN
65921

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz sprzedażny znaczka za 2,50 zł.

Fi.1274b
Mi.1422
100 PLN
65922

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz sprzedażny znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

Fi.1275aB1
Mi.1423
300 PLN
65923

1963 20-lecie LWP, seria w stemplowanych arkuszach sprzedażnych, błędy.

Fi.1277-84
Mi.1425-32
200 PLN
65924

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN