Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
65965 |
1964 IV Zjazd PZPR, znaczek bez druku barwy czarnej, gwarancja Walisch. | Fi.1351s Mi.1499F |
| 600 PLN | |
65966 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowany na kopercie 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym. | Fi.1362 Mi.1512 |
| 60 PLN | |
65967 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja. | Fi.1365 B1 Mi.1513 |
| 20 PLN | |
65968 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 30 PLN | |
65969 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty. | Fi.1365 B1, B5, B Mi.1513 |
| 40 PLN | |
65970 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędami: B1 - ścięte cyfry w 1964, B2 - kokardka za hełmem i B5 - przerwane O w POWSTANIE. | Fi.1365 B1-2, B5 Mi.1513 |
| 25 PLN | |
65971 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365 B2 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
65972 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964". | Fi.1365B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
65973 |
| 10 PLN | |
65974 |
| 20 PLN | |
65975 |
| 20 PLN | |
65976 |
| 10 PLN | |
65977 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1378 B1 Mi.1526 |
| 40 PLN | |
65978 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1379 Mi.1527 |
| 12 PLN SPRZEDANY | |
65979 |
1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny. | Fi.1381 Mi.1529 |
| 40 PLN | |
65980 |
1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1392-1403 Mi.1541-52 |
| 400 PLN | |
65981 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1399-73 Mi.1514-21 |
| 150 PLN | |
65982 |
1964 Badanie Kosmosu, seria znaczków w arkuszach; dobry stan zachowania. | Fi.1404-11 Mi.1553-60 |
| 270 PLN SPRZEDANY | |
65983 |
1964 badanie kosmosu, znaczek za 6,50 zł. z błędem na poz.17 "kropka po K", gwarancja Krawczyk. | Fi.1411 B Mi. 1560 |
| 30 PLN | |
65984 |
1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.550.-). | Fi.Ark.1392-1403 Mi.Klb.1541-52 |
| 450 PLN | |
65985 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-). | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 100 PLN | |
65986 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z sygnaturą projektanta F.WINIARSKI położoną na różnej wysokości i jednocześnie w różnej odległości od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 200 PLN | |
65987 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 100 PLN | |
65988 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
65989 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
65990 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 250 PLN | |
65991 |
1964 Borys Jegorow - autograf radzieckiego kosmonauty złożony na bloczku trzeci zespołowy lot kosmiczny. | Fi.Bl.33 Mi.Bl.35 |
| 150 PLN | |
65992 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 85 PLN | |
65993 |
| 35 PLN | |
65994 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
65995 |
| 80 PLN | |
65996 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, FDC bloku. | Fi.bl.43 Mi.Bl.34 |
| 10 PLN | |
65997 |
1964 frankatura mechaniczna - 20 gr. "WYDAWNICTWA CZASOPISM/ TECHNICZNYCH/ WARSZAWA CZACKIEGO 3/5", druki wysłane 28.VII z Warszawy do Krakowa, na odwrocie koperty notatki. | |
| 20 PLN | |
65998 |
1964 frankatura mechaniczna - 1,55 zł "VISIT POLAND/ ZWIEDZAJ POLSKĘ", list polecony wysłany 4.V z Warszawy do Krakowa; dekoracyjny całość. | |
| 25 PLN | |
65999 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 40 PLN | |
66000 |
1964 list ekspresowy ze znaczkiem harcerskim. | |
| 20 PLN | |
66001 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1309-1503 Mi.1457-1652 |
| 340 PLN | |
66002 |
1965 rocznik kopert FDC (Fi. ponad 100.-). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 60 PLN | |
66003 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.100.-). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 55 PLN | |
66004 |
1965 statki żaglowe, parka znaczków za 1 zł., lewy częściowo, a prawy całkowicie sucho tłoczony, gwarancja. | Fi.1419 MK Mi.1568 |
| 400 PLN | |