Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
37356 |
1919 Chęciny, czysty marginesowy znaczek za 4 hal. bez perforacji pionowej po lewej. | Fi.3 |
| 250 PLN | |
44267 |
1916 pamiątka wielkiej kwesty ogólnokrajowej pod hasłem "Ratujcie dzieci", dekoracyjne patriotyczne wydawnictwo (nie widokówka), nakładem Łódzkiej Okręgowej Rady Opiekuńczej; litografia. | |
| 100 PLN | |