Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
6135 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
6136 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
6137 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 25.XI.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina. | Fi.Cp50IIc |
| 60 PLN | |
6138 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 50 PLN | |
6139 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
6140 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
6141 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
6142 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, rzadko spotykane niecentryczne wycięcie - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 180 PLN | |
6143 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
6144 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
6145 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, plamka na froncie, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
6146 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 50 PLN | |
6147 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
6148 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28b, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIIc |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
6149 |
1932 karta widokowa bez znaczka opłaty pocztowej, przeceniona; ilustracja nr.10 - "Polska: Znaczek pocztowy ku uczczeniu Jerzego Waszyngtona". | |
| 50 PLN | |
6150 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938). | Fi.Cp53 |
| 80 PLN | |
6151 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (VII-1932). | Fi.Cp53 |
| 50 PLN | |
6152 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 60 PLN | |
6153 |
1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
6154 |
1933 wydanie prowizoryczne, kartka ze Lwowa kasowana wirnikiem propagandowym poczty do Austrii. | Fi.Cp58 |
| 35 PLN | |
6155 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta o sygnaturze "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-25" wysłana 12.IV.1935 z urzędu Warszawa 2 do Krakowa, znak opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 ZŁ"" (Myślicki 34 126). | Fi.Cp58IIa |
| 80 PLN | |
6156 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową). | Fi.Cp60 |
| 150 PLN | |
6157 |
1934 całostka z sygnaturą VIII-1934 i hasłem propagandowym J. | Fi.Cp64 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
6158 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z doklejonym znaczkiem. | Fi.Cp66 |
| 50 PLN | |
6159 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
6160 |
1935 całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp69 |
| 10 PLN | |
6161 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
6162 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 35 PLN | |
6163 |
1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Lwowa 30.XII.37, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O. | Fi.Cp74 |
| 90 PLN | |
6164 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", rzadka sygnatura (VI-1938). | Fi.Cp74B |
| 100 PLN | |
6165 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
6166 |
1937 Lwów Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 24 z pocztowego obiegu. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
6167 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
6168 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
6169 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia Fragment Portu. | Fi.Cp76 |
| 105 PLN SPRZEDANY | |
6170 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
6171 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska. | Fi.Cp76 |
| 105 PLN SPRZEDANY | |
6172 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 60 PLN | |
6173 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec Ruiny Zamku. | Fi.Cp77 |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
6174 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów Fragment pałacu. | Fi.Cp77 |
| 220 PLN SPRZEDANY | |