Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6535 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta z obiegu pocztowego bez druku barwy szaro oliwkowej - brak sygnatury i ramki znaku opłaty. | Fi.Ck87s |
| 300 PLN | |
6536 |
2002 Kampinoski Park Narodowy - łoś. | Fi.Cp1286 |
| 10 PLN | |
6537 |
2006 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk. | |
| 230 PLN | |
6538 |
2007 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk. | |
| 200 PLN | |