Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
6375 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
6376 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
6377 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
6378 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
6379 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
6380 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp107 |
| 60 PLN | |
6381 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.XII z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
6382 |
1948 kartka z Małogóry do Gdańska, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp113 |
| 10 PLN | |
6383 |
1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania. | Fi.Ck11 |
| 20 PLN | |
6384 |
1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
6385 |
1949 Bolesław Bierut, karton szarobiały szorstki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 120 PLN | |
6386 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109Ix |
| 100 PLN | |
6387 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie). | Fi.Cp109II |
| 150 PLN | |
6388 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego, układem czcionkowym, odstęp między "1" i "0" 0,5 mm, II i V linijka niedokładnie odbite. | Fi.Cp110IAa |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
6389 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
6390 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze zielonym, czysta. | Fi.Cp117 |
| 80 PLN | |
6391 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 80 PLN | |
6392 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
6393 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha. | Fi.Cp118 |
| 600 PLN | |
6394 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
6395 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
6396 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.X z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
6397 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic. | Fi.Cp119Ia |
| 40 PLN | |
6398 |
1949 karta nr.104 z nadrukiem typu 11, wysłana 19.XII z Wrocławia. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
6399 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 22 z nadrukiem typ 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
6400 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Hugo Kołłątaj) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
6401 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Hugo Kołłątaj) z karminowym nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121I |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
6402 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
6403 |
1950 "groszy" karta 109I z nadrukiem typu 18. | Fi.Cp109I |
| 150 PLN | |
6404 |
1950 walka o pokój, dofrankowana całostka wysłana 28.VI z miejscowości Staszów do Krakowa, dodatkowo odbity stempel propagandowy "Żądamy zakazu broni atomowej ...". | Fi.Cp123 |
| 30 PLN | |
6405 |
1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XIw Warszawie. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
6406 |
1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
6407 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych). | Fi.Cp125-130 |
| 180 PLN | |
6408 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
6409 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
6410 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta. | Fi.Cp128 |
| 15 PLN | |
6411 |
1951 VII rocznica powstania Polski Ludowej, całostka wysłana miejscowo 19.X w Warszawie. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
6412 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
6413 |
1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C. | Fi.Ck14xa |
| 40 PLN | |
6414 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN | |