Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 45. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
22890

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
22891

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
22892

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
22893

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
22894

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
22895

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

Fi.Cp128
10 PLN
22896

1951 kartka z okazji 7. lat Polski Ludowej.

Fi.Cp129
10 PLN
22897

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
12 PLN
22898

Fi.Cp130s
40 PLN
22899

1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
22900

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
22901

1952 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.52.

Fi.Cp131
10 PLN
22902

Fi.Cp131, 133-134
140 PLN
22903

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b.

Fi.Cp132
30 PLN
22904

1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
45 PLN
22905

1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
50 PLN
22906

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23.

Fi.Cp132
30 PLN
22907

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23.

Fi.Cp132
30 PLN
22908

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 21b-23.

Fi.Cp132
30 PLN
22909

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp133
8 PLN
22910

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp133
10 PLN
22911

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
22912

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp133
8 PLN
22913

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp133
8 PLN
22914

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
22915

1952 kartka z okazji Kongresu Obrońców Pokoju w Wiedniu.

Fi.Cp134
20 PLN
22916

Fi.Cp134
12 PLN
22917

1952 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą V.52 wysłana z Nowego Bytomia (Chebzie) do NRD.

Fi.Cp136
10 PLN
22918

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
22919

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
22920

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
22921

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
22922

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
22923

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
22924

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą III.53.

Fi.Cp136
15 PLN
22925

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
15 PLN
22926

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
13 PLN
22927

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
13 PLN
22928

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
13 PLN
22929

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
15 PLN