Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22890 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
22891 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
22892 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
22893 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
22894 |
| 15 PLN | |
22895 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
22896 |
1951 kartka z okazji 7. lat Polski Ludowej. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
22897 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 12 PLN | |
22898 |
| 40 PLN | |
22899 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
22900 |
| 10 PLN | |
22901 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.52. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
22902 |
| 140 PLN | |
22903 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
22904 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22905 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
22906 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
22907 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
22908 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 21b-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
22909 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp133 |
| 8 PLN SPRZEDANY | |
22910 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
22911 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
22912 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp133 |
| 8 PLN SPRZEDANY | |
22913 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 21c. | Fi.Cp133 |
| 8 PLN SPRZEDANY | |
22914 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
22915 |
1952 kartka z okazji Kongresu Obrońców Pokoju w Wiedniu. | Fi.Cp134 |
| 20 PLN | |
22916 |
| 12 PLN | |
22917 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą V.52 wysłana z Nowego Bytomia (Chebzie) do NRD. | Fi.Cp136 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
22918 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
22919 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
22920 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
22921 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
22922 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
22923 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
22924 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą III.53. | Fi.Cp136 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22925 |
| 15 PLN | |
22926 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp136 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
22927 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp136 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
22928 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp136 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
22929 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp136 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |