Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22770 |
1937 całostka z hasłem propagandowym M i sygnaturą I-1937. | Fi.Cp72 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
22771 |
1937 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1937 wysłana z Warszawy. | Fi.Cp73 |
| 10 PLN | |
22772 |
1937 całostka wysłana z Sierszy koło Trzebini z hasłem propagandowym I i sygnaturą X-1937. | Fi.Cp73 |
| 10 PLN | |
22773 |
| 15 PLN | |
22774 |
1937 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym O i sygnaturą I-1937. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
22775 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
22776 |
1937 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22777 |
1937 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
22778 |
1937 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | Fi.Cp78 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
22779 |
1938 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-1938. | Fi.Cp53 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
22780 |
1938 całostka z hasłem propagandowym L i sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp72 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22781 |
1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I. | Fi.Cp78 |
| 10 PLN | |
22782 |
1938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm. | Fi.Cp78 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
22783 |
1938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 53 mm. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
22784 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 53 mm. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
22785 |
| 10 PLN | |
22786 |
| 15 PLN | |
22787 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN | |
22788 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
22789 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
22790 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
22791 |
| 20 PLN | |
22792 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
22793 |
1938 całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
22794 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
22795 |
1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
22796 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
22797 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
22798 |
1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
22799 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
22800 |
1938 całostka na korespondencję zagraniczną. | Fi.Cp84 |
| 35 PLN | |
22801 |
| 35 PLN | |
22802 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
22803 |
| 50 PLN | |
22804 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
22805 |
| 175 PLN | |
22806 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
22807 |
| 50 PLN | |
22808 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Michał Kleofas Ogiński. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
22809 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłataj, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |