Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22730 |
1931 Henryk Sienkiewicz, komplet całostek z ilustracjami 1-32, wszystkie kartki z drugiego nakład z sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, idealny stan zachowania, w takim stanie bardzo rzadko oferowane. | Fi.Cp50IIa il.1-32 |
| 5 800 PLN | |
22731 |
1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932. | |
| 10 PLN | |
22732 |
1932 całostka z sygnaturą I-1932. | Fi.Cp48I |
| 10 PLN | |
22733 |
1932 całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą VI-1932. | Fi.Cp51 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
22734 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932. | Fi.Cp53 |
| 30 PLN | |
22735 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 30 PLN | |
22736 |
| 20 PLN | |
22737 |
1933 kartka z miejscowości Gadki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
22738 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN | |
22739 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 9, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
22740 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 17, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 95 PLN SPRZEDANY | |
22741 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 91, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry. | Fi.Cp55 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
22742 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN | |
22743 |
1933 kartka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp58 |
| 80 PLN | |
22744 |
| 20 PLN | |
22745 |
1934 wydanie prowizoryczne, podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp60 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
22746 |
| 40 PLN | |
22747 |
1934 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą XII-1934. | Fi.Cp65 |
| 470 PLN SPRZEDANY | |
22748 |
1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą XII-1934. | Fi.Cp66 |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
22749 |
1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934. | Fi.Cp66 |
| 70 PLN | |
22750 |
1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934. | Fi.Cp67 |
| 50 PLN | |
22751 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z obiegu pocztowego z Katowic 26.II.37 do Niemiec. | Fi.Cp 67 |
| 50 PLN | |
22752 |
1935 całostki; z Wąbrzeźna do Książek, hasło propagandowe F i sygnatura XI-1932 i z Sarnowa do Wąbrzeźna z hasłem propagandowym I i sygnaturą III-1934, słabsze stany zachowania. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
22753 |
1935 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą IV-1935. | Fi.Cp64 |
| 190 PLN SPRZEDANY | |
22754 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
22755 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
22756 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
22757 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
22758 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
22759 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
22760 |
1935 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą IX-1935. | Fi.Cp69 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22761 |
1935 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą IX-1935. | Fi.Cp70 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22762 |
1935 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą IX-1935 wysłana z Ostrowa Wielkopolskiego. | Fi.Cp70 |
| 10 PLN | |
22763 |
1935 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym z sygnaturą IX-1935. | Fi.Cp71 |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
22764 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
22765 |
1936 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą I-1936. | Fi.Cp70 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
22766 |
1936 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą V-1936 wysłana z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp70 |
| 10 PLN | |
22767 |
1936 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp73 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
22768 |
1936 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
22769 |
1937 całostka z hasłem propagandowym L i sygnaturą I-1937. | Fi.Cp72 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |