Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22850 |
| 50 PLN | |
22851 |
| 50 PLN | |
22852 |
| 50 PLN | |
22853 |
1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
22854 |
| 40 PLN | |
22855 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
22856 |
| 40 PLN | |
22857 |
| 40 PLN | |
22858 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 z sygnaturą VIII.48 i hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 50 PLN | |
22859 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 8 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
22860 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 12 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22861 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 13 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22862 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z ilustracją 12 - Cyprian Kamil Norwid z nadrukiem typu 14; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 72 PLN SPRZEDANY | |
22863 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 9 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22864 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 4 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22865 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 16 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22866 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 18 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22867 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 14 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
22868 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 19 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22869 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 7 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22870 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 5 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22871 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 3 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22872 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z bardzo rzadką ilustracją 11 ze Stanisławem Moniuszką z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 900 PLN | |
22873 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 17 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22874 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22875 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 6 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
22876 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 21 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22877 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 15 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22878 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 1 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 170 PLN SPRZEDANY | |
22879 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 22 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22880 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 20 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
22881 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 10 z nadrukiem typu 14. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22882 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
22883 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22884 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22885 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22886 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22887 |
1951 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22888 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 130 PLN | |
22889 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |