Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22463 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
22464 |
| 20 PLN | |
22465 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 11, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
22466 |
| 20 PLN | |
22467 |
| 10 PLN | |
22468 |
1918 drugie wydanie lubelskie, zniekształcone S w POLSKA, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
22469 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
22470 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, bardzo duże ubytki gumy, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
| 10 PLN | |
22471 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
22472 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 10.I.19 do Zawiercia, mieszana frankatura znaczków wydania lubelskiego z ze znaczkiem dopłaty i pośpiesznym dla Bośni i Herzogowiny, piękna i dekoracyjna frankatura zgodna z taryfą pocztową (50 halerzy), ex Grabowski, gwarancja na odwrocie Petriuk. | Fi.21, 23 Mi.21, 23 |
| 4 500 PLN | |
22473 |
1918 drugie wydanie lubelskie, mieszana frankatura ze znaczkiem okupacji austro-węgierskiej, list polecony wysłany 6.II.1919 z Radomia (kasownik z wyróżnikiem "a") do Sosnowca; niedopłacony o 1 hal, mimo wyraźnej adnotacji nie obciążony karną dopłatą 2 hal., prawdopodobnie z powodu braku znaczka o takim nominale, bądź przez przeoczenie; kasownik odbiorczy Zawiercie, bardzo ciekawy obieg, gwarancja Falkowski. | Fi.21, 25, OA53 Mi.21, 25I |
| 2 500 PLN SPRZEDANY | |
22474 |
1918 drugie wydanie lubelskie, zestaw sześciu kasowanych znaczków, wszystkie gwarantowane. | Fi.21-5, 29 |
| 100 PLN | |
22475 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak. | Fi.21 B15 Mi.21 |
| 100 PLN | |
22476 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
22477 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 70 PLN | |
22478 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
22479 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
22480 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
22481 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
22482 |
| 20 PLN | |
22483 |
| 20 PLN | |
22484 |
| 15 PLN | |
22485 |
| 25 PLN | |
22486 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 50 PLN | |
22487 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 35 PLN | |
22488 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklatschem z błędem z poz. 41 "zniekształcony orzeł", gwarancja. | Fi.22a B4 Mi.22b |
| 140 PLN | |
22489 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22a No Mi.22a K |
| 150 PLN | |
22490 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
22491 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Kalinowski. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
22492 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z fioletowym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
22493 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 600 PLN | |
22494 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
22495 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
22496 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
22497 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka pionowa znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z błędami na poz.40 "O w POLSKA innego kroju" i na poz.50 "TA w POCZTA obniżone", bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.22b B12+B13 |
| 1 500 PLN | |
22498 |
| 1 000 PLN | |
22499 |
| 1 200 PLN | |
22500 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 800 PLN | |
22501 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.22b No Mi.22b K |
| 1 000 PLN | |
22502 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 10 PLN SPRZEDANY | |