Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22583 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 B2 Mi.34 |
| 400 PLN | |
22584 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 140 PLN SPRZEDANY | |
22585 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, pozostałości dwóch podlepek, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 550 PLN | |
22586 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 400 PLN | |
22587 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 2, niewielkie ślady po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 650 PLN | |
22588 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.95 "górny szpic S ścięty", gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.36 B Mi.35 |
| 800 PLN | |
22589 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36B1 Mi.35 |
| 800 PLN | |
22590 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 65, gwarancja Schmutz. | Fi.37II Mi.36 |
| 3 500 PLN | |
22591 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., na podlepce, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
22592 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
22593 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Miszczak. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
22594 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką wyrostek przy lewej nóżce A w POCZTA, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
22595 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 56, gwarancja Mikulski. | Fi.39a Mi.37 |
| 700 PLN | |
22596 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 44, duża podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.39a Mi.37 |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
22597 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.68 "przerwana poprzeczka w drugim A", sygnatura firmowa K.de Julien, gwarancja, sygnatura i opis Mikstein. | Fi.39a B Mi.37 |
| 1 800 PLN | |
22598 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 90, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22599 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22600 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.11 "uszkodzone litery P, O i C w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.40 B Mi.38 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
22601 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 B2 Mi.38 |
| 160 PLN | |
22602 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 35 PLN | |
22603 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, ślady po dużej podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
22604 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 74, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
22605 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "haczyk u góry litery S", a na poz.85 "S ścięte u góry", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg. | Fi.41 Mi.39 |
| 480 PLN | |
22606 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 13, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
22607 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
22608 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
22609 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 42, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
22610 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
22611 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
22612 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27, gwarancja Kronenberg, Landre. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
22613 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.16, z błędem "rozbite P w POLSKA", sygnatury firmowe, gwarancja Mikstein, Gryżewski z opisem pozycji Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
22614 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
22615 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisz, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 50 PLN | |
22616 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 30 PLN | |
22617 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Miszczak. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 140 PLN | |
22618 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Ryblewski. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 50 PLN | |
22619 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 B3 Mi.39 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
22620 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 25 PLN | |
22621 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 68, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 20 PLN | |
22622 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |