Aukcja 41. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
22183

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", ubytki w gumie i podlepka, gwarancja.

Fi.3B2
Mi.3
15 PLN
22184

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B2
Mi.3
40 PLN
22185

Fi.3 B2
Mi.3
150 PLN
22186

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między nożkami litery k".

Fi.3B3
Mi.3
20 PLN
22187

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B3
Mi.3
20 PLN
22188

Fi.3 B3
Mi.3
40 PLN
22189

Fi.3 B6
Mi.3
30 PLN
22190

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "I zamiast prawej 1", gwarancja.

Fi.3B7
Mi.3
50 PLN
22191

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z błędem "uszkodzona prawa jedynka", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B7
Mi.3
25 PLN
22192

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 3 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B7
Mi.3
50 PLN
22193

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski.

Fi.3No
Mi.3K
200 PLN
22194

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein.

Fi.3No
Mi.3K
40 PLN
22195

1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.3No
Mi.3K
60 PLN
22196

1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.3No
Mi.3K
25 PLN
22197

Fi.3No B2
Mi.3K
250 PLN
22198

1918 seria pomnikowa, rzadka próba tego wydania, nadruk "Poczta 25 fenigów Polska" na znaczku za 6 gr. wydania Poczty Miejskiej Warszawy, jak zwykle w położeniu odwróconym.

Fi.3P
Mi.3
3 000 PLN
22199

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnobrązowym / szarawożółtym z przesuniętym nadrukiem, gwarancja i opis Schmutz.

Mi.4
60 PLN
22200

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 38 z usterką "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz.

Mi.4
80 PLN
22201

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B
Mi.4
50 PLN
22202

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 21 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B
Mi.4
90 PLN
22203

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem występującym w końcowej części nakładu "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B
Mi.4
120 PLN
22204

1918 seria pomnikowa, czworoblok z błędem na lewym dolnym znaczku "Poezta", gwarancja.

Fi.4 B1
Mi.4
80 PLN
22205

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", ciężkie podlepki, gwarancja Jungjohann.

Fi.4 B1
Mi.4
60 PLN
22206

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B1
Mi.4
20 PLN
22207

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z błędem na poz.24 "kropka w lewej 5", gwarancja.

Fi.4 B10
60 PLN
22208

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja.

Fi.4B2
Mi.4
60 PLN
22209

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wcięcie w N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B2
Mi.4
60 PLN
22210

1918 seria pomnikowa, znaczek z błedem "plamka przylegająca do l", gwarancja Miszczak.

Fi.4B8
Mi.4
60 PLN
22211

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B8
Mi.4
50 PLN
22212

1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 33-34, lewy znaczek z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4 B9
Mi.4
160 PLN
22213

Fi.4No
Mi.4K
80 PLN
22214

1918 seria pomnikowa, rzadka próba tego wydania, nadruk "Poczta 25 fenigów Polska" na znaczku za 10 gr. wydania Poczty Miejskiej Warszawy, jak zwykle w położeniu odwróconym.

Fi.4P
Mi.4
3 000 PLN
22215

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", minimalny ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.5B1
Mi.5
150 PLN
22216

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B10
Mi.5
120 PLN
22217

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", ślad podlepki, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B2
Mi.5
120 PLN
22218

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone P w Poczta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B4
Mi.5
120 PLN
22219

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnoniebieskim / szarawożółtym z rzadkim błędem z poz. 33 "uszkodzone ols" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5 B9
Mi.5
100 PLN
22220

1918 - 1919 kompletna seria kasowanych znaczków na wycinkach, najważniejsze wartości, gwarancja Schmutz inne w większości Krawczyk.

Fi.6-16
150 PLN
22221

1918 - 1919 wydanie PP/GGW, kompletna seria czysta znaczków przedrukowanych - 10 sztuk pierwszą formą (+1 dodatkowo 20 f. fioletowoniebieski) i 11 sztuk drugą formą - w tym najrzadszy znaczek z serii 5/3 f. z nadrukiem GGW farbą anilinową (Fi.1050.-), gwarancja i opis najważniejszych wartości Schmutz,.

Fi.6-16 I+II
1 600 PLN
22222

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z nadrukiem GGW półbłyszczącym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.6a
Mi.6
100 PLN