Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22183 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", ubytki w gumie i podlepka, gwarancja. | Fi.3B2 Mi.3 |
| 15 PLN | |
22184 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B2 Mi.3 |
| 40 PLN | |
22185 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "uszkodzona prawa górna część litery N", prawy znaczek spacja przy prawej jedynce, oba błędy występują w niewielkiej części nakładu. | Fi.3 B2 Mi.3 |
| 150 PLN | |
22186 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między nożkami litery k". | Fi.3B3 Mi.3 |
| 20 PLN | |
22187 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B3 Mi.3 |
| 20 PLN | |
22188 |
| 40 PLN | |
22189 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B6 Mi.3 |
| 30 PLN | |
22190 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "I zamiast prawej 1", gwarancja. | Fi.3B7 Mi.3 |
| 50 PLN | |
22191 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z błędem "uszkodzona prawa jedynka", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 25 PLN | |
22192 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 3 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 50 PLN | |
22193 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski. | Fi.3No Mi.3K |
| 200 PLN | |
22194 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein. | Fi.3No Mi.3K |
| 40 PLN | |
22195 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
22196 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3No Mi.3K |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
22197 |
| 250 PLN | |
22198 |
1918 seria pomnikowa, rzadka próba tego wydania, nadruk "Poczta 25 fenigów Polska" na znaczku za 6 gr. wydania Poczty Miejskiej Warszawy, jak zwykle w położeniu odwróconym. | Fi.3P Mi.3 |
| 3 000 PLN | |
22199 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnobrązowym / szarawożółtym z przesuniętym nadrukiem, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 Mi.4 |
| 60 PLN | |
22200 |
| 80 PLN | |
22201 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 50 PLN | |
22202 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 21 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 90 PLN | |
22203 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem występującym w końcowej części nakładu "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 120 PLN | |
22204 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z błędem na lewym dolnym znaczku "Poezta", gwarancja. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
22205 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", ciężkie podlepki, gwarancja Jungjohann. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 60 PLN | |
22206 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 20 PLN | |
22207 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z błędem na poz.24 "kropka w lewej 5", gwarancja. | Fi.4 B10 |
| 60 PLN | |
22208 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja. | Fi.4B2 Mi.4 |
| 60 PLN | |
22209 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wcięcie w N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B2 Mi.4 |
| 60 PLN | |
22210 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błedem "plamka przylegająca do l", gwarancja Miszczak. | Fi.4B8 Mi.4 |
| 60 PLN | |
22211 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B8 Mi.4 |
| 50 PLN | |
22212 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 33-34, lewy znaczek z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B9 Mi.4 |
| 160 PLN | |
22213 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein. | Fi.4No Mi.4K |
| 80 PLN | |
22214 |
1918 seria pomnikowa, rzadka próba tego wydania, nadruk "Poczta 25 fenigów Polska" na znaczku za 10 gr. wydania Poczty Miejskiej Warszawy, jak zwykle w położeniu odwróconym. | Fi.4P Mi.4 |
| 3 000 PLN | |
22215 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", minimalny ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.5B1 Mi.5 |
| 150 PLN | |
22216 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B10 Mi.5 |
| 120 PLN | |
22217 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", ślad podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B2 Mi.5 |
| 120 PLN | |
22218 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone P w Poczta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B4 Mi.5 |
| 120 PLN | |
22219 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnoniebieskim / szarawożółtym z rzadkim błędem z poz. 33 "uszkodzone ols" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B9 Mi.5 |
| 100 PLN | |
22220 |
1918 - 1919 kompletna seria kasowanych znaczków na wycinkach, najważniejsze wartości, gwarancja Schmutz inne w większości Krawczyk. | Fi.6-16 |
| 150 PLN | |
22221 |
1918 - 1919 wydanie PP/GGW, kompletna seria czysta znaczków przedrukowanych - 10 sztuk pierwszą formą (+1 dodatkowo 20 f. fioletowoniebieski) i 11 sztuk drugą formą - w tym najrzadszy znaczek z serii 5/3 f. z nadrukiem GGW farbą anilinową (Fi.1050.-), gwarancja i opis najważniejszych wartości Schmutz,. | Fi.6-16 I+II |
| 1 600 PLN SPRZEDANY | |
22222 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z nadrukiem GGW półbłyszczącym, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6a Mi.6 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |