Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 35. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
13630

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, naturalna fałda w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
50 PLN
13631

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 40 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
50 PLN
13632

Fi.25aNo
Mi.25IK
240 PLN
13633

Fi.25b
Mi.25I
70 PLN
13634

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk w kolorze niebieskoczarnym, fałda w papierze widoczna na stronie gumowanej, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.25b
Mi.25I
60 PLN
13635

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
13636

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, duże podlepki, gwarancja Jungjohann.

Fi.25b
Mi.25I
35 PLN
13637

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
70 PLN
13638

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 38 w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
60 PLN
13639

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja Ryblewski.

Fi.25b
Mi.25I
60 PLN
13640

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z przesuniętym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędami "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b B10
Mi.25 I
450 PLN
13641

Fi.26
Mi.25II
60 PLN
13642

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.26
Mi.25II
20 PLN
13643

Fi.26
Mi.25II
20 PLN
13644

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z częściowym niedodrukiem - brak środkowej części nadruku, osobliwe, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26
Mi.25II
100 PLN
13645

Fi.26No
Mi.25IIK
150 PLN
13646

Fi.27a
Mi.26
25 PLN
13647

Fi.27a
Mi.26
25 PLN
13648

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
13649

Fi.27a
Mi.26
80 PLN
13650

Fi.27a
Mi.26
25 PLN
13651

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
13652

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
13653

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "prawa gwiazdka mniejsza od lewej", gwarancja Schmutz.

Fi.27a B21
Mi.26
40 PLN
13654

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z błędem na poz.16 "brak kropki", gwarancja opis Schmutz.

Fi.27a B5
Mi.26
90 PLN
13655

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", gwarancja Jungjohann.

Fi.27aNo B11
Mi.26K
360 PLN
13656

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Jungjohann.

Fi.27b
Mi.26
350 PLN
13657

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze szaroniebieskim, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.27b
Mi.26
250 PLN
13658

Fi.28
Mi.27
90 PLN
13659

1918 drugie wydanie lubelskie, delikatne złamanie, gwarancja Schmutz.

Fi.28
Mi.27
60 PLN
13660

Fi.28 B10
Mi.27
120 PLN
13661

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B9
Mi.27
150 PLN
13662

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "uszkodzony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B9
Mi.27
140 PLN
13663

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem; normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, bardzo rzadki znaczek pochodzący z jednego 50 znaczkowego arkusza, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski.

Fi.28Ndwo
Mi.27
3 850 PLN
13664

Fi.28No
Mi.27K
250 PLN
13665

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z bardzo silnym brzegowym uszkodzeniem nadruku - szczątkowy nadruk POLSKA, gwarancja Jungjohann.

Fi.28 No B10
Mi.26 K
600 PLN
13666

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
13667

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
10 PLN
13668

Fi.29
Mi.28
30 PLN
13669

Fi.29
Mi.28
30 PLN