Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 35. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
13670

Fi.29
Mi.28
30 PLN
13671

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.29
Mi.28
20 PLN
13672

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.29
Mi.28
20 PLN
13673

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
40 PLN
13674

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "brak TA", niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29 B10
Mi.28
50 PLN
13675

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 "brak TA", gwarancja i opis Schmutz..

Fi.29 B10
Mi.28
50 PLN
13676

Fi.29 B10
Mi.28
35 PLN
13677

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja Gryżewski.

Fi.29 B22
Mi.28
60 PLN
13678

Fi.29 B9
Mi.28
35 PLN
13679

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Rachmanow, Mikulski, Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
150 PLN
13680

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
250 PLN
13681

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Mikulski, Jungjohann.

Fi.29No B11
Mi.28K
900 PLN
13682

50 PLN
13683

50 PLN
13684

50 PLN
13685

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.30
Mi.29
1 600 PLN
13686

Fi.30
Mi.29
1 000 PLN
13687

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 35 z błędem "cienkie Z", ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.30B1
Mi.29
1 800 PLN
13688

Fi.30 B1
Mi.29
1 750 PLN
13689

Fi.31
Mi.30
1 100 PLN
13690

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.31
Mi.30
2 000 PLN
13691

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, historyczne sygnatury ołówkiem Larking, Kronenberg, fofoatest Kronenberg.

Fi.31
Mi.30
1 200 PLN
13692

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja Mikulski, Jungjohann.

Fi.31
Mi.30
1 600 PLN
13693

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
80 PLN
13694

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 12, gwarancja Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
80 PLN
13695

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 46 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
13696

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 6 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
13697

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 63, gwarancja Miszczak.

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
13698

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Miszczak.

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
13699

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1
Mi.31
150 PLN
13700

1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1
Mi.31
450 PLN
13701

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
380 PLN
13702

Fi.32II
Mi.31
180 PLN
13703

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.32II
Mi.31
350 PLN
13704

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IIE z poz. 43, brzydkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.32II
Mi.31
180 PLN
13705

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.32II
Mi.31
110 PLN
13706

Fi.32II
Mi.31
500 PLN
13707

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 37 z błędem "ścięte C", prawie niewidoczny ślad po zdjętej podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32II B5
Mi.31
1 200 PLN
13708

Fi.33
Mi.32
1 000 PLN
13709

Fi.33
Mi.32
1 100 PLN