Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 35. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
13590

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, piękny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b
370 PLN
13591

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
500 PLN
13592

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
13593

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Kalinowski.

Fi.22b
Mi.22b 
500 PLN
13594

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
800 PLN
13595

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
13596

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 000 PLN
13597

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.22b No
Mi.22b K 
1 000 PLN
13598

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym z poz.44, bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.22b No
Mi.22b K 
780 PLN
SPRZEDANY
13599

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
13600

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
13601

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12,5, gwarancja Jungjohann.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
13602

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
13603

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
240 PLN
13604

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
220 PLN
13605

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Jungjohann.

Fi.23b
Mi.23B 
100 PLN
SPRZEDANY
13606

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.23b No
Mi.23B K 
250 PLN
SPRZEDANY
13607

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
13608

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
13609

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
SPRZEDANY
13610

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
13611

1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem z poz. 13-14, lewy znaczek z dużymi usterkami w nadruku POCZTA POLSKA, gwarancja Krawczyk, Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
60 PLN
13612

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
SPRZEDANY
13613

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
13614

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek.

Fi.24
Mi.24 
12 PLN
13615

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
13616

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
60 PLN
13617

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, poz 38 i 33, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.24Ndw
Mi.24 
480 PLN
13618

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.24No
Mi.24K 
150 PLN
13619

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.24No
Mi.24K 
150 PLN
13620

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin do Kielc (na odwrocie stempel odbiorczy Kielce 22.I.19) z mieszaną frankaturą ze znaczkami austriackimi w ostatnim dniu ich ważności, gwarancja.

Fi.25
Mi.25I 
1 750 PLN
13621

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
13622

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
35 PLN
13623

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
SPRZEDANY
13624

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
50 PLN
SPRZEDANY
13625

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
20 PLN
13626

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym uszkodzeniem prawej strony nadruku, gwarancja i opis "brak TA" Krawczyk.

Fi.25a B10
Mi.25I 
40 PLN
13627

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter TA, gwarancja Jungjohann.

Fi.25a B10
Mi.25I 
50 PLN
13628

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter TA, gwarancja Jungjohann.

Fi.25a B10
Mi.25I 
40 PLN
13629

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym bardzo mocnym uszkodzeniem prawej strony nadruku, gwarancja Mikstein, z opisem "30 brak TA" Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I 
50 PLN
SPRZEDANY