Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3863 |
1937 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: IX-1936 I, X-1937 J, X-1937 I. | Fi.Cp73 |
| 15 PLN | |
3864 |
1937 całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 60 PLN | |
3865 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
3866 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
3867 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 31. | Fi.Cp76 |
| 45 PLN | |
3868 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp76 |
| 45 PLN | |
3869 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp76 |
| 45 PLN | |
3870 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27. | Fi.Cp76 |
| 25 PLN | |
3871 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp77 |
| 100 PLN | |
3872 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25, minimalnie złamany dolny lewy narożnik, ledwie widoczne plamki na froncie i odwrocie. | Fi.Cp77 |
| 50 PLN | |
3873 |
1938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
3874 |
1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I. | Fi.Cp78 |
| 10 PLN | |
3875 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura VI-1938. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
3876 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, stempel Gimnazjum Kupieckiego w Toruniu przy Lidze Morskiej i Kolonialnej. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
3877 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
3878 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
3879 |
1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
3880 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp81 |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
3881 |
1938 całostka z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym U. | Fi.Cp82A |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
3882 |
1938 całostka z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym W. | Fi.Cp82B |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
3883 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 500.000. | Fi.Cp84 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
3884 |
1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 59, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
3885 |
1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | Fi.Cp87 |
| 250 PLN | |
3886 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 39. | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
3887 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
3888 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 28. | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
3889 |
1939 kartka z Ryczywołu 7.3.39 do Niemiec, całostka z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
3890 |
| 120 PLN | |
3891 |
1939 kartka wysłana z Warszawy 14.VII.39, całostka z ilustracją 63 - o tematyce PCK. | Fi.Cp86 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
3892 |
1939 kartka wysłana z Skoczowa 20.IV.39, całostka z ilustracją 61 - o tematyce PCK. | Fi.Cp86 |
| 160 PLN | |
3893 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 29, wysłana z Kazimierza 8.VIII.39, treść w języku hebrajskim. | Fi.Cp88 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
3894 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
3895 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
3896 |
1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
3897 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
3898 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 1, niewielkie plamy na odwrocie. | Fi.Cp88 |
| 25 PLN | |
3899 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 21, praktycznie niewidoczne naddarcie (4mm) w górnym prawym rogu. | Fi.Cp88 |
| 25 PLN | |
3900 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
3901 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 4. | Fi.Cp88 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
3902 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 5. | Fi.Cp88 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |