Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3823 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 27. | Fi.Cp56 |
| 90 PLN | |
3824 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 28, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji. | Fi.Cp57 |
| 80 PLN | |
3825 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym J. | Fi.Cp59 |
| 20 PLN | |
3826 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp59 |
| 20 PLN | |
3827 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią, plama po zmoczeniu (słabo widoczna) na odwrocie kartki na odpowiedź. | Fi.Cp60 |
| 150 PLN | |
3828 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2, nadruk typ I. | Fi.Cp61 |
| 50 PLN | |
3829 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I. | Fi.Cp61 |
| 50 PLN | |
3830 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN | |
3831 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą ilustracją 11, nadruk typ I, narożniki nie idealne. | Fi.Cp62I |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
3832 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
3833 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
3834 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
3835 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
3836 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14, nadruk typ II. | Fi.Cp63II |
| 30 PLN | |
3837 |
1934 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: VIII-1935 I, VIII-1935 J, VIII-1934 J, VIII-1934 H, XI-1932 F, jedna kartka - pierwsza widoczna na ilustracji nieznacznie uszkodzona z lewej strony. | Fi.Cp64 |
| 40 PLN | |
3838 |
1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K. | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
3839 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 5. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
3840 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
3841 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
3842 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
3843 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 30. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
3844 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
3845 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 11. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
3846 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
3847 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
3848 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 22 wysłana z Podgórza k/Torunia. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
3849 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
3850 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 31. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
3851 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 15. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
3852 |
| 50 PLN | |
3853 |
| 50 PLN | |
3854 |
| 50 PLN | |
3855 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
3856 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
3857 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
3858 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
3859 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN | |
3860 |
1935 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: V-1938 H, IX-1935 J, V-1936 J, I-1936 I, V-1936 H. | Fi.Cp70 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
3861 |
1937 miejscowy list z Torunia 17.VIII.37, koperta z sygnaturą V-1937. | Fi.Ck7 |
| 10 PLN | |
3862 |
1937 list z Helu do Torunia. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |