Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3703 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka grzecznościowo skasowana stemplem prowizorycznym Konin. | Fi.Cp1I |
| 30 PLN | |
3704 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 10.5.19 do Austrii ze stemplem cenzury przy MSZ. | Fi.Cp1I |
| 40 PLN | |
3705 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 12.3.19 do Krakowa. | Fi.Cp1I |
| 30 PLN | |
3706 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 15.1.19 do guberni podolskiej. | Fi.Cp1I |
| 30 PLN | |
3707 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; późna faza przedruku (nadruk nieostry, rozlany); skasowana grzecznościowo. | Fi.Cp1II |
| 120 PLN | |
3708 |
1918 wydanie PP/GGW, nadruk typ I. | Fi.Cp2I |
| 30 PLN | |
3709 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp3I |
| 180 PLN | |
3710 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią grzecznościowo kasowana prowizorycznym kasownikiem Konina. | Fi.Cp3I |
| 150 PLN | |
3711 |
| 200 PLN | |
3712 |
1918 wydanie lubelskie, na odwrocie ślady podlepek, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp4ax |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
3713 |
1918 wydanie lubelskie, karta z czarnym nadrukiem, znak opłaty z błędem "kropka w otoku godła z prawej strony"; bardzo dobry stan zachowania w papierze naturalne wtrącenie ("węgielek"). | Fi.Cp5y |
| 200 PLN | |
3714 |
1919 koperta ze znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 50 PLN | |
3715 |
| 100 PLN | |
3716 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 77. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
3717 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 46 (przecinek zamiast kropki), polecona, nadana miejscowo (grzecznościowo) w Krakowie. | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
3718 |
| 60 PLN | |
3719 |
1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 35; dobry stan zachowania; gwarancja Falkowski, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 140 PLN | |
3720 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Krakowa 26.VII.19 do Łodzi, nadruk typ 10, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp16Ix |
| 141 PLN SPRZEDANY | |
3721 |
1919 wydanie krakowskie, część na odpowiedź karty podwójnej z silnie przesuniętym nadrukiem typu 128 tylko nowej wartości ! brak napisu POCZTA POLSKA !!! prawdopodobnie unikalne; gwarancja Falkowski, gwarancja i opis Schmutz | Fi.Cp17IIB |
| 1 000 PLN | |
3722 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na szarym kartonie z nadrukiem typu 134, na odwrocie stempelek firmowy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp19Iy |
| 120 PLN | |
3723 |
1919 kartka z Warszawy 31.7.19 do Poznania. | Fi.Cp24 |
| 10 PLN | |
3724 |
1919 kartka z Opatowa (ziemia radomska) 29.X.19 do Skalmierzyc. | Fi.Cp25 |
| 15 PLN | |
3725 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs3II |
| 50 PLN | |
3726 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
3727 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 11. | Fi.Cs4III |
| 50 PLN | |
3728 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z beleczką zamiast ornamentu (Fi.300.-) - nadruk typu 19, grzecznościowo nadany w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cs4IIIs |
| 200 PLN | |
3729 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik (niezaklejony) z nadrukiem lekko ukośnym typu 19 "beleczka zamiast ornamentu", grzecznościowo polecony, nadany miejscowo 1.II w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cs4IIIs |
| 300 PLN | |
3730 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - belka zamiast ornamentu. | Fi.Cs4IIIs |
| 60 PLN | |
3731 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 - belka zamiast ornamentu i Polska Poczta zamiast Poczta Polska. | Fi.Cs4IIIt |
| 100 PLN | |
3732 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik odmiana POLSKA POCZTA + "beleczka zamiast ozdobnika", nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cs4IIIt+s |
| 900 PLN | |
3733 |
1920 kartka z Łęczycy 5.II.20 do Dąbrowy Górniczej. | Fi.Cp24 |
| 15 PLN | |
3734 |
1920 kartka z Szmigiel 26.1.20. | Fi.Cp29 |
| 20 PLN | |
3735 |
1920 kartka do korespondencji krajowej. | Fi.Cp29 |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
3736 |
| 40 PLN | |
3737 |
1920 kartka z Opalenicy 26.11.20 do Rośnówka. | Fi.Cp29 |
| 20 PLN | |
3738 |
1920 kartka z Pudewitz (Pobiedziska) nadana w ambulansie pocztowym do Berlina. | Fi.Cp30 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
3739 |
1920 kartka do korespondencji krajowej. | Fi.Cp30 |
| 40 PLN | |
3740 |
1920 kartka do korespondencji krajowej. | Fi.Cp31 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
3741 |
1920 karta do obrotu krajowego za 15 f. (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty liliowy w typie I, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp31 |
| 100 PLN | |
3742 |
1920 kartka do korespondencji krajowej. | Fi.Cp32 |
| 25 PLN | |