Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3783 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3784 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Warszawa, II nakład, liniatura i podpisy pod ilustracją - rotograwiura; długość sygnatury 41 mm. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
3785 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3786 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3787 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3788 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3789 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3790 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3791 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości 41,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3792 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3793 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3794 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3795 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3796 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3797 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3798 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3799 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3800 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3801 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3802 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura XI-1931 długości 41,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3803 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
3804 |
| 50 PLN | |
3805 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 20, z oznaczeniem ceny 15 gr. | Fi.292 Mi.313 |
| 60 PLN | |
3806 |
1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932. | |
| 10 PLN | |
3807 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 8, oznaczenie ceny 15 gr. | |
| 40 PLN | |
3808 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 6, oznaczenie ceny 15 gr. | |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
3809 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 7, nadruk nowej wartości 10 gr, odpadł znaczek, stan jak na ilustracji. | |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
3810 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 6, bez oznaczenie ceny. | |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
3811 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 7, bez oznaczenie ceny. | |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
3812 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 7, z oznaczeniem ceny 15 gr. | |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
3813 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 4, z oznaczeniem ceny 15 gr. | |
| 40 PLN | |
3814 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 8, bez oznaczenie ceny. | |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
3815 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 4, z oznaczeniem ceny 15 gr, kartka przybrudzona jak na ilustracji. | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
3816 |
1932 widokówka wydawnictwa Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji z przeznaczeniem dochodu na walkę z bezrobocie, ilustracja 9, bez oznaczenie ceny, zaplamienia jak na ilustracji. | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
3817 |
| 10 PLN | |
3818 |
| 20 PLN | |
3819 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp55 |
| 45 PLN | |
3820 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp55 |
| 50 PLN | |
3821 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN | |
3822 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN | |