Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13806 |
1958 blok legitymacyjny. | Fi.916 Mi.1061 |
| 45 PLN | |
13807 |
| 35 PLN | |
13808 |
1958 blok legitymacyjny. | Fi.917 Mi.1062 |
| 45 PLN | |
13809 |
1958 Dzień Znaczka, górny lewy znaczek z błędem "kropka na prawo od pióra". | Fi.923s Mi.1068 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
13810 |
1958 dzień znaczka, piękna marginesowa próba znaczka za 60 gr., gwarancja Ryblewski. | Fi.923 P Mi.1068 |
| 600 PLN | |
13811 |
1958 Dzień Znaczka, znaczek z błędem "kropka na prawo od pióra", gwarancja Więcław. | Fi.923s Mi.1068 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
13812 |
1958 blok legitymacyjny. | Fi.924 Mi.1069 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
13813 |
1958 blok legitymacyjny. | Fi.925 Mi.1070 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
13814 |
1958 blok legitymacyjny. | Fi.926 Mi.1071 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
13815 |
1958 blok legityacyjny - słabo odbity N1W1-58R. | Fi.930 Mi.1075 |
| 45 PLN | |
13816 |
1958 deklaracja praw człowieka ONZ, cięty gumowany znaczek za 2.50 zł., gwarancja Falkowski. | Fi.933 nz Mi.1078U |
| 550 PLN SPRZEDANY | |
13817 |
1958 wydanie lotnicze, seria na kopertach FDC. | Fi.935-39 Mi.1080-84 |
| 75 PLN | |
13818 |
1958 koperta FDC. | Fi.bl. 21 Mi.Bl. 22 |
| 25 PLN | |
13819 |
1958 FDC - "400-lecie Poczty Polskiej" blok wydrukowany na jedwabiu (wycena wg katalogu Michel 2003/4 - 50 euro). | Fi.Bl.21 Mi.Bl.22 |
| 60 PLN | |
13820 |
1958 400 lecie poczty polskiej, blok na jedwabiu - druk na stronie gumowanej, kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Bl.21 Mi.Bl.22 |
| 250 PLN | |
13821 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, | Fi.bl. 21 Mi.Bl. 22 |
| 12 PLN | |
13822 |
| 16 PLN | |
13823 |
1958 opłata gotówką - list polecony wysłany 16.IV z Poznania do Warszawy. | |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
13824 |
1958 rocznik kopert FDC (zn. 912, 915, 924-926 podwójnie), bez bloku 21. | |
| 120 PLN | |
13825 |
1958 kompletny stemplowany rocznik, 40 zn. 1 bl. | |
| 45 PLN | |
13826 |
1959 kompletny rocznik, 75 znaczków. | Fi.941-1003 Mi.1086-1147 |
| 60 PLN | |
13827 |
1959 karnet III Zjazd PZPR. | Fi.945-947 Mi.1090-1092 |
| 12 PLN | |
13828 |
1959 III Zjazd PZPR, znaczek z błędem "biała plama przy O" w karnecie. | Fi.945s |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
13829 |
1959 Zjazd PPR, znaczek z błędem "plamy przy O", gwarancja. | Fi.945s Mi.1090 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
13830 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, koperta FDC. | Fi.956 Mi.1101 |
| 10 PLN | |
13831 |
| 10 PLN | |
13832 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13833 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusz z przywieszkami, znak wodny III.6. | Fi.956 ark. Mi.1101 |
| 45 PLN | |
13834 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, seria znaczków z przywieszkami z rzadkim - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja. | Fi.956 Pw Mi.1101 |
| 36 PLN | |
13835 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka między A i M w ZAMEK", z przywieszką i z rzadkim - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja. | Fi.956s Pw Mi.1101 |
| 25 PLN | |
13836 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z przywieszką, znak wodny III.6. | Fi.956 Mi.1101 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13837 |
| 10 PLN | |
13838 |
1959 kongres Esperantystów, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III3, gwarancja. | Fi.967 Zw III3 Mi.1111 |
| 40 PLN | |
13839 |
1959 międzynarodowy kongres esperantystów, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem - III.3 - znaku wodnego, gwarancja. | Fi.967 Mi.1111 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
13840 |
1959 kongres Esperantystów, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III5, gwarancja. | Fi.968 Zw III5 Mi.1112 |
| 40 PLN | |
13841 |
1959 międzynarodowy kongres esperantystów, znaczek za 1.50 zł. z rzadkim położeniem - III.5 - znaku wodnego, gwarancja. | Fi.968 Mi.1112 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
13842 |
1959 Konferencja Międzyparlamentarna, znak wodny III.3. Gwarancja. | Fi.973 Mi.1117 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
13843 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, znaczek z błędem nadruku na poz.7 "N zamiast Ń", w czworobloku, gwarancja. | Fi.974s Mi.1118 I |
| 50 PLN | |
13844 |
1959 FDC - "Wystawa Filatelistyczna BALPEX I" znaczek z błędem "Gdansk" (1 pozycja w arkuszu), gwarancja. | Fi.974s Mi.1118I |
| 50 PLN | |
13845 |
1959 FDC - "Wystawa Filatelistyczna BALPEX I" znaczek z błędem "Gdańsk" (7 pozycja w arkuszu), gwarancja. | Fi.974s Mi.1118I |
| 50 PLN | |