Aukcja 20. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
14326

1987 wizyta Papieża w Polsce, arkusik, narożny górny znaczek z błędem "uszkodzone k w Polska". Gwarancja.

Fi.2951-52
Mi.3099-100
40 PLN
14327

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek za 45 zł. z błędem "wyszczerbione k", gwarancja.

Fi.2951+2952t
Mi.3099-100
15 PLN
14328

1987 arkusik z błędem "uszkodzona litera K w Polska".

Fi.2952s
Mi.3100
30 PLN
14329

1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC. Z całą pewnością jest to jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku, prawdziwych kopert FDC istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk.

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102
800 PLN
14330

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim, blok.

Fi.bl. 88
Mi.Bl. 102
140 PLN
14331

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce - spotkanie na zamku, blok czysty.

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102
120 PLN
14332

1987 kompletny abonamentowy rocznik na kopertach FDC, bez bl.88.

45 PLN
14333

1987 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 3 bl., bez bl.88

15 PLN
14334

1988 list polecony z okolicznościowym stemplem.

Fi.2662
Mi.2810
40 PLN
14335

1988 kompletny rocznik, 55 znaczków, 1 blok, bez bl.93.

Fi.2986-3041
Mi.3134-3189
20 PLN
14336

1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja.

Fi.3013s
Mi.3160
15 PLN
14337

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl. 93
Mi.Bl. 107
80 PLN
14338

1988 kompletny abonamentowy rocznik na kopertach FDC, bez bl.93.

45 PLN
14339

1988 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 1 bl., bez bl.93

15 PLN
14340

1989 kompletny rocznik, 64 znaczki, 4 bloki.

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
50 PLN
14341

1989 światowa wystawa filatelistyczna, perforacja "schodkowa".

Fi.3056
Mi.3204
30 PLN
14342

1989 wydanie przedrukowe, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.3086
Mi.3234
60 PLN
14343

1989 wydanie przedrukowe, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.3086
Mi.3234
20 PLN
14344

1989 Philexfrance '89, blok bez perforacji na prawym marginesie.

Fi.bl. 94II
12 PLN