Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
14326 |
1987 wizyta Papieża w Polsce, arkusik, narożny górny znaczek z błędem "uszkodzone k w Polska". Gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3099-100 |
| 40 PLN | |
14327 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek za 45 zł. z błędem "wyszczerbione k", gwarancja. | Fi.2951+2952t Mi.3099-100 |
| 15 PLN | |
14328 |
1987 arkusik z błędem "uszkodzona litera K w Polska". | Fi.2952s Mi.3100 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
14329 |
1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC. Z całą pewnością jest to jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku, prawdziwych kopert FDC istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
14330 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim, blok. | Fi.bl. 88 Mi.Bl. 102 |
| 140 PLN | |
14331 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce - spotkanie na zamku, blok czysty. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
14332 |
1987 kompletny abonamentowy rocznik na kopertach FDC, bez bl.88. | |
| 45 PLN | |
14333 |
1987 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 3 bl., bez bl.88 | |
| 15 PLN | |
14334 |
1988 list polecony z okolicznościowym stemplem. | Fi.2662 Mi.2810 |
| 40 PLN | |
14335 |
1988 kompletny rocznik, 55 znaczków, 1 blok, bez bl.93. | Fi.2986-3041 Mi.3134-3189 |
| 20 PLN | |
14336 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja. | Fi.3013s Mi.3160 |
| 15 PLN | |
14337 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl. 93 Mi.Bl. 107 |
| 80 PLN | |
14338 |
1988 kompletny abonamentowy rocznik na kopertach FDC, bez bl.93. | |
| 45 PLN | |
14339 |
1988 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 1 bl., bez bl.93 | |
| 15 PLN | |
14340 |
1989 kompletny rocznik, 64 znaczki, 4 bloki. | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 50 PLN | |
14341 |
1989 światowa wystawa filatelistyczna, perforacja "schodkowa". | Fi.3056 Mi.3204 |
| 30 PLN | |
14342 |
1989 wydanie przedrukowe, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 60 PLN | |
14343 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 20 PLN | |
14344 |
1989 Philexfrance '89, blok bez perforacji na prawym marginesie. | Fi.bl. 94II |
| 12 PLN | |