Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13606 |
1952 kompletny rocznik, 76 znaczków. | Fi.583-652 Mi.721-790 |
| 185 PLN | |
13607 |
1952 Maria Konopnicka, dolny lewy znaczek z podwójną cyfrą 1 w napisie 110. | Fi.602s Mi.740 DP |
| 50 PLN | |
13608 |
1952 uchwalenie konstytucji PRL, koperta FDC. | Fi.622-23 Mi.760-61 |
| 20 PLN | |
13609 |
1952 uchwalenie konstytucji PRL, pasek z trzema błędami - uszkodzeniami cyfry 4. | Fi.622s, t, u Mi.760 |
| 210 PLN SPRZEDANY | |
13610 |
1952 uchwalenie Konstytucji PRL, pasek znaczków z ząbkowaniem 10 3/4 / 11 1/4, z błędami z pozycji 26-28. | Fi.622s, t, u Mi.760 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
13611 |
1952 elektrownia w Jaworznie, koperta FDC. | Fi.626-28 Mi.764-66 |
| 20 PLN | |
13612 |
1952 zabytkowe budowle, znaczek z błędem "NIEDZIGA". | Fi.631 I Mi.769 II |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
13613 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
13614 |
1952 rocznica rewolucji październikowej, koperta FDC. | Fi.641-42 A Mi.779-80 B |
| 80 PLN | |
13615 |
1952 FDC - "35 rocznica Rewolucji Październikowej", seria cięta (wycena wg katalogu Michel 2003/4 - 60 euro). | Fi.641-642A Mi.779-780B |
| 120 PLN | |
13616 |
1952 parka z pustopolami. | Fi.641 B Mi.779 A |
| 50 PLN | |
13617 |
1952 rocznica Rewolucji Październikowej, znaczek z pustopolem. | Fi.641B Mi.779A |
| 20 PLN | |
13618 |
1952 rocznica Rewolucji Październikowej, parka z pustopolami. | Fi.641B Mi.779A |
| 40 PLN | |
13619 |
1952 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, koperta FDC. | Fi.643-44 Mi.781-82 |
| 20 PLN | |
13620 |
1952 dzień górnika, koperta FDC. | Fi.645-46 Mi.783-84 |
| 15 PLN | |
13621 |
1952 Konkurs Henryka Wieniawskiego, koperta FDC. | Fi.647-48 Mi.785-86 |
| 20 PLN | |
13622 |
1952 znaczek bez napisu LENIN niedoszły do obiegu. | Fi.XXIII Mi.782 I |
| 45 PLN | |
13623 |
1952 kompletny stemplowany rocznik, 76 zn. | |
| 210 PLN | |
13624 |
1953 kartka z wystawy filatelistycznej w Krakowie. | Fi.606 |
| 25 PLN | |
13625 |
1953 "VI FESTIWAL FILMÓW RADZIECKICH" wirnik okolicznościowy na liście wysłanym 22.X z Łodzi do Krakowa, na odwrocie koperty, ładnie odbity stempel propagandowy. | Fi.606, 667 Mi.747, 805 |
| 50 PLN | |
13626 |
1953 kompletny rocznik, 46 znaczków. | Fi.653-698 Mi.791-836 |
| 235 PLN SPRZEDANY | |
13627 |
1953 Karol Marks, dolny znaczek z błędem "odwrócone 1 w 1883". | Fi.658s Mi.796 |
| 195 PLN SPRZEDANY | |
13628 |
1953 karnet z okazji Wyścigu Pokoju. | Fi.661-63 Mi.799-801 |
| 35 PLN | |
13629 |
1953 karnet okolicznościowy z VI Wyścigu Pokoju. | Fi.661-63 Mi.799-801 |
| 30 PLN | |
13630 |
1953 ładnie frankowany znaczkami różnych wydań, list lotniczy wysłany 15.VI z Warszawy do Chicago. | Fi.662, 535, 606, 63 Mi.801, 673, 747, 77 |
| 20 PLN | |
13631 |
1953 blok legitymacyjny. | Fi.663 Mi.801 |
| 200 PLN | |
13632 |
1953 blok legitymacyjny. | Fi.664 Mi.802 |
| 45 PLN | |
13633 |
1953 znaczek drukowany na zmarszczonym papierze z prawej strony. Powoduje to charakterystyczne "rozejście się" rysunku - krawędź rysunku na powyżej i poniżej zmarszczenia nie schodzi się w jedną linię, jedna wobec drugiej jest przesunięta. | Fi.666 Mi.804 |
| 35 PLN | |
13634 |
1953 święto 22 lipca, koperta FDC. | Fi.671-72 Mi.809-10 |
| 10 PLN | |
13635 |
1953 blok legitymacyjny. | Fi.679 Mi.817 |
| 45 PLN | |
13636 |
1953 Budowle Warszawy, znaczek za 80 gr. w kolorze purpurowym, nielegalnie wprowadzony do obiegu, (Mi. cena -.-), dobrze centrowany i pięknie czytelnie skasowany, najlepszy obok odwrotki boksera błędodruk Polski powojennej, gwarancja Gryżewski, Krawczyk. | Fi.686s Mi.824 P |
| 4 800 PLN | |
13637 |
1953 Szkolnictwo, parka ciętych znaczów za 10 gr., gwarancja Falkowski. | Fi.693 nz Mi.834 P |
| 900 PLN | |
13638 |
1953 sporty zimowe, dolny lewy znaczek z błędem "przerwa w lewym kiju". | Fi.697s Mi.832 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
13639 |
1953 Warszawa PKiN im. J.STALINA - koperta z kasownikiem okolicznościowym. | Fi.788a Mi.930 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
13640 |
1953 kompletny stemplowany rocznik, 46 zn. | |
| 180 PLN | |
13641 |
1954 kompletny rocznik, 63 znaczki i 1 blok. | Fi.699-756 Mi.837-896 |
| 260 PLN | |
13642 |
1954 VII Wyścig Pokoju, koperta z kasownikiem etapowym Stalinogród. | Fi.707 Mi.845 |
| 32 PLN SPRZEDANY | |
13643 |
1954 zawody szybowcowe, kompletna seria na kopertach FDC. | Fi.712-14 Mi.851-54 |
| 30 PLN | |
13644 |
1954 blok legitymacyjny. | Fi.713b Mi.853 |
| 45 PLN | |
13645 |
1954 wydanie lotnicze, seria na kopertach FDC. | Fi.715-20 Mi.855-60 |
| 20 PLN | |