Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
360 |
1911 list polecony z Płocka do Strykowa. | |
| 50 PLN | |
361 |
1911 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Lemberg (Lwów) - Stróże nr 55. | |
| 60 PLN | |
362 |
1911 przekaz paczkowy z Krakowa do Szwajcarii. | |
| 180 PLN | |
363 |
| 180 PLN | |
364 |
1911 list polecony z Łodzi nadany 28.5.11 do Niemiec, dwie erki z numerem w języku rosyjskim i bez numeru w języku francuskim dla listów zagranicznych, stempel odbiorczy na odwrocie. | |
| 140 PLN | |
365 |
1911 KORESPONDENCJA ZAMORSKA, dofrankowana całostka (koperta) wysłana 6 stycznia jako polecona z miejscowości Castro w Chile do Görlitz, datowniki urzędów tranzytowych: Concepcion i Santiago, list po osiągnięciu Europy, przez Belgię dotarł do do Görlitz w Prusach, skąd dosłano go do Wrocławia - datownik odbiorczy 19.2; efektowny walor o niecodziennym, ładnie udokumentowanym obiegu pocztowym; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 200 PLN | |
366 |
1911 przekaz paczkowy z Podhajc do Drohobycza, na odwrocie stemple odbiorcze. | |
| 200 PLN | |
367 |
1911 kartka z Zakopanego do Francji. | |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
368 |
1912 karta pocztowa wysłana 21.IV z Krakowa do Otwocka, przejściowy datownik urzędu miejskiego w Warszawie z dnia 17.IV, otwocki datownik odbiorczy z 18.4, stempelek nadawcy "ZWIĄZEK OCHRONY BROWARÓW KR. GAL. I LOD. Z W. KS. KRAK."; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Mi.P216 |
| 100 PLN | |
369 |
1912 widokówka wysłana 6.4 z Gniezna do Warszawy; WARSZAWSKI datownik odbiorczy ВАРШАВА ГОРОДСК.ПОЧТ. 28.III.; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.86I |
| 30 PLN | |
370 |
1912 znaczek z dziurkowaniem firmowym "TWU" skasowany w Krakowie. | Mi.111 |
| 30 PLN | |
371 |
1912 dofrankowana karta pocztowa wysłana 5.X z Krakowa do Otwocka; datownik odbiorczy z 24.9 na froncie. | Mi.142; P216 |
| 30 PLN | |
372 |
1912 kartka z Łodzi do Niemiec. | Mi.P21, 29 |
| 30 PLN | |
373 |
1912 list z Brzeżan do Krakowa, stary stempel rusztowy Brzeżan używany jeszcze późno w niepodległej Polsce. | |
| 40 PLN | |
374 |
1912-14 nalepki okolicznościowe wystaw przemysłowych z różnych miast. | |
| 220 PLN | |
375 |
1912 kartka pocztowa z Łodzi do Warszawy, ładnie odbite stemple Łodzi z wyróżnikiem 2. | |
| 50 PLN | |
376 |
1912 przekaz paczkowy z Uhnowa do Kleczan. | |
| 100 PLN | |
377 |
1912 przekaz paczkowy z Czortkowa do Chorostkowa. | |
| 80 PLN | |
378 |
1912 kartka ze stemplem i nalepką Kongresu esperantystów w Krakowie. | |
| 500 PLN | |
379 |
1912 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Lwów - Kraków nr 94. | |
| 60 PLN | |
380 |
1912 przekaz paczkowy z Brzozowa do Drohobycza. | |
| 200 PLN | |
381 |
1912 przekaz paczkowy z Ciężkowic do Zakopanego, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 200 PLN | |
382 |
1912 przekaz paczkowy z Maksymówki do Drohobycza, na odwrocie stemple odbiorcze. | |
| 200 PLN | |
383 |
1912 kompletny składany dokument wysłany z Gross Wartenberg (Syców) do Czech. | |
| 30 PLN | |
384 |
1912 przekaz pieniężny z Warszawy do Nowogródka, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 113 PLN SPRZEDANY | |
385 |
1913 wieloblok z listu z Landwarowa. | Mi.82 |
| 100 PLN | |
386 |
1913 ЛОДЗЬ 3 (Łódź), rosyjski znaczek za 1 kop wydania z 1913 roku, skasowany w urzędzie Łódź 3 dwuobrączkowym datownikiem z wyróżnikiem "*б"; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.82 |
| 30 PLN | |
387 |
1913 widokówka wysłana 21.12 z Częstochowy do Dąbrowy, datownik odbiorczy, dobry stan zachowania. | Mi.84 |
| 30 PLN | |
388 |
1913 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, sekretnik za 7 kop; krawędzie z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalny ubytek powierzchni papieru po podlepce). | Mi.K16 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
389 |
1913 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, karta pocztowa za 3 kop; bardzo dobry stan zachowania (praktycznie niewidoczny ślad podlepki na odwrocie). | Mi.P25 |
| 30 PLN | |
390 |
1913 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 7 kop, rozmiar: 145x81 mm; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.U52A |
| 60 PLN | |
391 |
1913 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 10 kop, rozmiar: 145x81 mm; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.U53A |
| 80 PLN | |
392 |
1913 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 14 kop, rozmiar: 145x81 mm; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.U54A |
| 120 PLN | |
393 |
1913 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Zakopane - Kraków nr 539. | |
| 60 PLN | |
394 |
1913 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Tarnów - Lwów nr 499. | |
| 80 PLN | |
395 |
1913 kartka z Gdańska do Kwidzyna, stempel pomocniczy Kwidzyna. | |
| 100 PLN | |
396 |
1913 rosyjska opaska gazetowa z wydrukowanym znakiem opłaty z Warszawy do Budapesztu. | |
| 200 PLN | |
397 |
1914 kartka ekspresowa z Morgentroth (Chebzie koło Bytomia) do Hultschina (Hulczyn na Opawie), pionowe złamanie i częściowe naderwanie na brzegu. | |
| 60 PLN | |
398 |
1914 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Lissa (Leszno) - Ostrowo, widokówka z Krotoszyna, kasyno dworcowe. | |
| 80 PLN | |
399 |
1914 Kartka pocztowa z Sokołowa do Kielc. | |
| 60 PLN | |