Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 116. Generalne Gubernatorstwo

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
51362

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki czerwony Krzyż, seria stemplowana.

Fi.52-5
40 PLN
51363

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria na wycinkach.

Fi.52-5
60 PLN
51364

Fi.52-55
60 PLN
51365

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta z górnymi marginesami (Fi.80.-).

Fi.52-55
100 PLN
51366

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta (Fi.80.-).

Fi.52-55
80 PLN
51367

Fi.52; 4a-d
140 PLN
51368

Fi.56-58
75 PLN
51369

Fi.56-58
40 PLN
51370

1940 1. rocznica utworzenia GG, seria skasowana stemplem okolicznościowym.

Fi.56-58
30 PLN
51371

1940 1. rocznica utworzenia GG, narożnikowa seria z oznaczeniem na dolnym marginesie ENTWURF: + podpis projektanta (Fi.+50% dopłaty); walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.56-58 Pw3
100 PLN
51372

Fi.56-58; 6b
50 PLN
51373

Fi.59-62
40 PLN
51374

Fi.59-62
60 PLN
51375

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria czysta (Fi.50.-).

Fi.59-62
50 PLN
51376

Fi.61, 6b
30 PLN
51377

Fi.61, 6b
25 PLN
51378

1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, wysłana 8 XII z Warszawy do Buska-Zdroju, uszkodzona przy otwieraniu (bez ubytków).

Fi.Ck1
50 PLN
51379

Fi.Ck1
20 PLN
51380

Fi.Ck1
40 PLN
51381

1940 kartka z Krakowa do Warszawy.

Fi.Cp1I
40 PLN
51382

1940 miejscowa kartka wysłana z pośrednictwa pocztowego w Woli Justowskiej przez urząd zwierzchni w Krakowie 2, stempel pośrednictwa.

Fi.Cp1I
60 PLN
51383

1940 kartka Dąbrowy Tarnowskiej do Przemyśla.

Fi.Cp2II
80 PLN
51384

Fi.Cp2II
200 PLN
51385

1940 kartka z Warszawy na Litwę, stempel cenzury z Królewca.

Fi.Cp2II
90 PLN
51386

1940 kartka z Gorlic do Żołyni, stempel prowizoryczny Gorlic.

Fi.Cp2II
120 PLN
51387

1940 kartka z Warszawy do Bieczy.

Fi.Cp2II
100 PLN
51388

Fi.Cp3II
40 PLN
51389

Fi.Cp3II
40 PLN
51390

Fi.Cp3II
40 PLN
51391

Fi.Cp3II
40 PLN
51392

Fi.Cp3II
40 PLN
51393

1940 całostka z długim napisem "KARTKA POCZTOWA" 55,5 mm z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Warszawy, bardzo dobry stan zachowania, rzadkie.

Fi.Cp3II1
1 000 PLN
51394

1940 polskie karty pocztowe z prezydentem Mościckim o szarozielonym znaku opłaty z nadrukiem, komplet 6 sztuk w tym: 3 o sygnaturze (VI-1938) i 3 o sygnaturze (VI-1939), ze wszystkimi 3 hasłami propagandowymi (3, 4, 5) z którymi przedrukowano te całostki; wszystkie karty z obiegu; bardzo dobry/dobry stan zachowania.

Fi.Cp3II2, 3III2
450 PLN
51395

1940 polska karta pocztowa z prezydentem Mościckim o szarozielonym znaku opłaty z nadrukiem, sygnatura (VI-1939); hasło propagandowe 3 - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE", wysłana 21.6 z Krakowa do Kielc; bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp3III2
60 PLN
51396

Fi.Cp4
300 PLN
51397

1940 polska karta pocztowa za 10 gr z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, hasło propagandowe 10 - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", wysłana 31.X z Krakowa do Cieszyna; bardzo dobry stan zachowania (Fi.90.-).

Fi.Cp5I
Mi.P6II
80 PLN
51398

Fi.Cp5I
70 PLN
51399

1940 całostka z hasłem propagandowym H z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp5I
50 PLN
51400

Fi.Cp5I
75 PLN
51401

1940 całostka wydania przedrukowego.

Fi.Cp5I
50 PLN