Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 115. Polska międzywojenna 1919-1939

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
38329

1933 700-lecie Torunia, rzadka próba znaczka za 60 gr. na żółtawym papierze prążkowanym poziomo, niegumowana, gwarancja i opis.

Fi.258 P4
Mi.279
3 000 PLN
38330

1933 700-lecie Torunia, znaczek z obiegu pocztowego z rzadkim znakiem wodnym Zn.W.II.D, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.258D
Mi.279Y
120 PLN
38331

1933 700-lecie Torunia, znaczek za 60 gr. z położeniem znaku wodnego W.II.G., czyste (Fi.450.-), bardzo dobry stan zachowania.

Fi.258G
Mi.279
400 PLN
38332

1933 700-lecie założenia Torunia, niegumowana próba na papierze prążkowanym poziomo.

Fi.258P3
Mi.279
1 500 PLN
38333

1933 F.Żwirko i S.Wigura, czysty znaczek za 30 gr. w czworobloku (Fi.880.-).

Fi.259
Mi.280
700 PLN
38334

1933 F.Żwirko i S.Wigura, znaczek czysty (Fi.220.-).

Fi.259
Mi.280
170 PLN
38335

1933 zwycięzcy Challenge'u F.Żwirko i S.Wigura.

Fi.259
Mi.280
180 PLN
38336

1933 zwycięzcy Challenge'u F. Żwirko i S. Wigura, czworoblok.

Fi.259
Mi.280
700 PLN
38337

1933 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Beuthen (Bytom) - Lwów nr 22 z wyróżnikiem a.

Fi.259
120 PLN
38338

1933 zwycięzcy Challenge'u F.Żwirko i S.Wigura, znaczek z podwójną perforacją pionową na prawym marginesie, gwarancja Weźranowski.

Fi.259MK
Mi.280
250 PLN
38339

1933 zwycięzcy Challenge'u F.Żwirko i S.Wigura, znaczek z rzadkim znakiem wodnym II.P - ustniki w prawo (opisane omyłkowo w lewo), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.259P
Mi.280Y
2 400 PLN
38340

1933 zwycięzcy Challenge'u F.Żwirko i S.Wigura, znaczek z rzadkim znakiem wodnym II.P - ustniki w prawo, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.259P
Mi.280Y
2 400 PLN
38341

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr. na wycinku z czytelnie odbitym stemplem okolicznościowym, przed ratuszem pomnik Mikołaja Kopernika.

Fi.260
Mi.281
100 PLN
38342

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczne, czworoblok.

Fi.260
Mi.281
500 PLN
38343

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczne, czworoblok.

Fi.260
Mi.281
500 PLN
38344

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu.

Fi.260
Mi.281
110 PLN
SPRZEDANY
38345

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek ostemplowany okolicznościowo 22.05.33 w Toruniu na specjalnej pamiątkowej karcie (Myślicki 33 005).

Fi.260
Mi.281
100 PLN
38346

1933 II Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, list polecony z wystawy do Grudziądza, okolicznościowy stempel i erka wystawy, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.260, 254
Mi.275, 281
160 PLN
38347

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek z rzadkim znakiem wodnym Zn.W.II.D, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.260D
Mi.281
140 PLN
38348

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek na papierze ze znakiem wodnym II.D, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.260D
Mi.281
180 PLN
38349

1933 II Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, czworoblok na papierze ze znakiem wodnym II.D - trąbki w dół.

Fi.260D
Mi.281
900 PLN
38350

1933 II Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek na papierze ze znakiem wodnym II.D - trąbki w dół.

Fi.260D
Mi.281
240 PLN
38351

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu - widok ratusza i pomnik Mikołaja Kopernika, marginesowa parka znaczków za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.500.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz.

Fi.260D
Mi.281Y
450 PLN
38352

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.D trąbki w dół (Fi.250.-) na wycinku z karnetu ze stemplem okolicznościowym, przed ratuszem pomnik Mikołaja Kopernika.

Fi.260D
Mi.281Y
175 PLN
38353

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek za 60(+40) gr. ze znakiem wodnym w rzadkim i świetnie widocznym położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.250.-), czysty z pełną oryginalną gumą.

Fi.260D
Mi.281Y
200 PLN
38354

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół, na miejscowym liście (opłata niezgodna z taryfą) przesłanym 21.V w Toruniu, znaczek unieważniony stemplem okolicznościowym.

Fi.260D
Mi.281Y 
120 PLN
38355

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczne, próba arkuszowa na papierze prążkowanym poziomo, minimalna nieregularność nałożenia gumy - nie od podlepki, za dopłatą gwarancja lub atest.

Fi.260P1
Mi.281
2 800 PLN
38356

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok.

Fi.261
Mi.282
380 PLN
38357

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty (Fi.180.-).

Fi.261
Mi.282
140 PLN
38358

1933 400. rocznica Śmierci Wita Stwosza.

Fi.261
Mi.282
120 PLN
38359

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza.

Fi.261
Mi.282
140 PLN
38360

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok.

Fi.261
Mi.282
500 PLN
38361

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, narożny czworoblok.

Fi.261
Mi.282
600 PLN
38362

1933 znaczek z dziurkowaniem firmowym "M" z Poznania.

Fi.261
60 PLN
38363

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, frankatura mieszana - list polecony wysłany 5.III.34 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Wilna, datownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania.

Fi.261, 253
Mi.282, 274
40 PLN
38364

1933 250. rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283
250 PLN
38365

1933 250. rocznica zwycięstwa Jana III Sobieskiego pod Wiedniem, czworoblok.

Fi.262
Mi.283
1 000 PLN
38366

1933 250. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, znaczek czysty, perforacja 12½:11½ (Fi.330.-).

Fi.262
Mi.283
280 PLN
38367

1933 "KUP NALEPKĘ PRZECIWGRUŹLICZĄ ZA 10 LUB 20 GR. DNI PRZECIWGRUŹLICZE 1.XII-1O.I" Warszawa 2 (wyróżnik *c*), okolicznościowy wirnik (Myślicki 30 131) na widokówce wysłanej z warszawy do Rumunii.

Fi.263
30 PLN
SPRZEDANY
38368

1933 15. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek z obiegu pocztowego Dubiecko na papierze z rzadkim znakiem wodnym Z.W IID, gwarancja Wiatrowski.

Fi.263D
Mi.284
70 PLN