Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
36412 |
1918 seria pomnikowa, koperta z warszawy adresowana do browaru w Kutnie w pierwszym dniu obiegu znaczków serii pomnikowej. | Fi.2 Mi.2 |
| 500 PLN | |
36413 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym w dół nadrukiem wychodzącym poza margines znaczka. | Fi.2 |
| 60 PLN | |
36414 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. z błędem na poz.20 "kropka między nóżkami litery k", gwarancja i opis. | Fi.2 B3 |
| 50 PLN | |
36415 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. z błędem na poz.22 "plamka przylegająca do litery l" (Fi.250.-), piękny stan zachowania, gwarancja i opis. | Fi.2 B6 |
| 250 PLN | |
36416 |
1918 seria pomnikowa, list do Warszawy opłacony znaczkami unieważnionymi przez kreślenie ołówkiem kopiowym, na odwrocie stempel odbiorczy z warszawy z datą 1.1.19. | Fi.2, 3 Mi.2, 3 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
36417 |
1918 seria pomnikowa, kartka wysłana 4.12.18 z Warszawy do Krakowa, ładny stan zachowania. | Fi.2, 3 Mi.2, 3 |
| 800 PLN | |
36418 |
1918 seria pomnikowa, list z Warszawy prawidłowo opłacony nadany 5.12.18 do Zamościa. | Fi.2, 3 |
| 700 PLN | |
36419 |
1918 seria pomnikowa, seria stemplowana na kopercie. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
36420 |
1918 seria pomnikowa, seria stemplowana. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 80 PLN | |
36421 |
| 30 PLN | |
36422 |
1918 seria pomnikowa, seria stemplowana na kopercie adresowanej z Warszawy do Wtelna. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 140 PLN | |
36423 |
1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach. | Fi.2-5 |
| 50 PLN | |
36424 |
1918 seria pomnikowa, seria znaczków z nadrukami odwróconymi, poza lekkimi śladami po podlepkach w bardzo ładnym stanie, gwarancja firmowa Gryżewski Warszawa, nowa gwarancja Schmutz. | Fi.2-5 No |
| 1 980 PLN SPRZEDANY | |
36425 |
| 40 PLN | |
36426 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta". | Fi.2B1 Mi.2 |
| 100 PLN | |
36427 |
| 70 PLN | |
36428 |
| 100 PLN | |
36429 |
1918 seria pomnikowa, parka znaczków z dolnym marginesem z przesuniętym nadrukiem w poziomie wychodzącym poza obrys znaczka. | Fi.3 Mi.3 |
| 65 PLN | |
36430 |
1918 seria pomnikowa, dwunasto blok z rzadko spotykanym na tym wydaniu abklaczem nadruku. | Fi.3 Mi.3 |
| 360 PLN | |
36431 |
1918 seria pomnikowa, pozioma trójka z przesuniętą perforacją pionową na krawędź rysunku znaczka. | Fi.3 Mi.3 |
| 65 PLN | |
36432 |
1918 ZAWIERCIE, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Zawiercia. | Fi.3 Mi.3 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
36433 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. ze znacznym przesunięciem nadruku w pionie, napis "Poczta Polska" znajduje się na górze, zamiast na dole znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.3 B |
| 400 PLN | |
36434 |
1918 list firmowy z Warszawy nadany 14.01.19 do Zawiercia, mieszana frankatura znaczków dwóch wydań prowizorycznych, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.3, 11II Mi.3, 9II |
| 900 PLN SPRZEDANY | |
36435 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen/6 gr i znaczek ząbkowany za 5 f wydania w walucie markowej na części z opłaconą odpowiedzią karty podwójnej przedrukowego wydania warszawskiego wysłanej 1-3-19 z Warszawy do Berna, znaki opłaty skasowane datownikiem WARSZAWA 1 z wyróżnikiem "a VIII *", prostokątny stempelek cenzury "MIN. SPR. ZEWN. WYDZIAŁ KONTROLI Cenzurowano WYSŁAĆ!"; ładny przykład przesyłki z wczesnego okresu po odzyskaniu niepodległości; dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.3, 86B, Fi.Cp3IA |
| 450 PLN SPRZEDANY | |
36436 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta". | Fi.3B1 Mi.3 |
| 80 PLN | |
36437 |
| 40 PLN | |
36438 |
| 70 PLN | |
36439 |
| 30 PLN | |
36440 |
| 120 PLN | |
36441 |
| 450 PLN | |
36442 |
| 200 PLN | |
36443 |
| 3 200 PLN | |
36444 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z rzadkim błędem na poz.33 "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i opis. | Fi.4 B9 |
| 150 PLN | |
36445 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z rzadkim błędem na poz.37 "uszkodzone F", gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.4 B17 |
| 180 PLN | |
36446 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.4 No |
| 250 PLN | |
36447 |
| 100 PLN | |
36448 |
| 120 PLN | |
36449 |
| 250 PLN | |
36450 |
| 250 PLN | |
36451 |
| 120 PLN | |