Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
18975 |
1959 dyscypliny sportowe, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.944MK Mi.1089 |
| 45 PLN | |
18976 |
1959 dyscypliny sportowe, znaczek z niespasowanym drukiem barw. | Fi.944MK |
| 45 PLN | |
18977 |
1959 III Zjazd PZPR, parka znaczków za 40 gr, prawy z błędem na poz.47 "Q zamiast O" (Fi.60.-), znak wodny III.4; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.945 B1 Mi.1090 |
| 50 PLN | |
18978 |
1959 III Zjazd PZPR, karnet okolicznościowy. | Fi.945-7 |
| 25 PLN | |
18979 |
1959 III Zjazd PZPR, znaczek z błędem "biała plama przy O w POLSKA". | Fi.945B1 Mi.1090 |
| 40 PLN | |
18980 |
1959 III Zjazd PZPR, dziesięcioblok ze znaczkiem z błędem "biała plama przy O" | Fi.945B1 Mi.1090 |
| 60 PLN | |
18981 |
| 40 PLN | |
18982 |
1959 III Zjazd PZPR, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.946 Mi.1091 |
| 25 PLN | |
18983 |
1959 III Zjazd PZPR, znaczek za 60 gr z powtarzalnym błędem na poz.3 "kropka na fladze", znak wodny III.3; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.946 B Mi.1091 |
| 50 PLN | |
18984 |
1959 Grzyby polskie, seria w parkach tête-bêche (Fi.200.-). | Fi.948-55 Mi.1093-1100 |
| 180 PLN | |
18985 |
1959 grzyby, parka tete-beche ciętych znaczków za 40 gr. bez barw zielonej, brązowej i żółtej (Fi.1800.-), gwarancja. | Fi.950 nz Mi.1094 |
| 1 800 PLN | |
18986 |
1959 grzyby polskie, parka makulaturowa w układzie tete - beche bez druku barw zielonej, brązowej i żółtej, dla porównania normalny znaczek, gwarancja. | Fi.950MK Mi.1065 |
| 1 600 PLN | |
18987 |
1959 Grzyby polskie, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.951 Mi.1096 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
18988 |
1959 grzyby polskie, ekspresowy list polecony z Gliwic nadany 21.4.61 do Katowic, znaczek z serii grzyby polskie za 60 gr. bez druku barwy żółtopomarańczowej. | Fi.951MK1 Mi.1096 |
| 550 PLN | |
18989 |
1959 grzyby polskie, blok legitymacyjny. | Fi.952 Mi.1097 |
| 60 PLN | |
18990 |
1959 Grzyby polskie, parka znaczków za 3,40 zł. z rzadkimi położeniami - III.6 i III.8 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.954 Mi.1099 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
18991 |
1959 grzyby, znaczek z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.954 |
| 25 PLN | |
18992 |
1959 grzyby, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.6, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.954 III.6 Mi.1099 |
| 30 PLN | |
18993 |
1959 grzyby, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.8, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.954 III.8 Mi.1099 |
| 30 PLN | |
18994 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, kasowany arkusik ze znakiem wodnym w położeniu - III.2. | Fi.956I Mi.1101 |
| 60 PLN | |
18995 |
1959 numeracja groteskiem, 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusik stemplowany. | Fi.956 II ark. Mi.1101KB |
| 300 PLN | |
18996 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, seria znaczków z przywieszkami, znak wodny w położeniu - III.6, kasowane z pełną oryginalną gumą. | Fi.956 Pw1-3 Mi.1101Zf |
| 30 PLN | |
18997 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, trudny do złożenia pełen zestaw kombinacji przywieszek znaczków za 10 zł. ze znakiem wodnym w położeniu - III.6: przywieszki z prawej, z lewej, nad znaczkiem i pod znaczkiem, trójki pionowe i poziome: znaczek pomiędzy przywieszkami i przywieszka pomiędzy znaczkami, dodatkowo znaczek bez przywieszki; trzy znaczki z błędem na poz.3 "kropka między A i M w ZAMEK", dwa z błędem pomiędzy przywieszkami gwarancja i opis Schmutz, kilka innych gwarancja na znak wodny. | Fi.956 Pw a do o Mi.1101 Zf |
| 800 PLN | |
18998 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, pełen zestaw arkusików znaczków za 10 zł. z różnym położeniem znaku wodnego, pierwszy ze znakiem wodnym w rzadszym położeniu - III.2, drugi ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.4, trzeci ze znakiem wodnym w położeniu - III.6 - bardzo rzadki bez błędu i czwarty ze znakiem wodnym w położeniu - III.6, z błędem na poz.3 "kropka miedzy A i M w ZAMEK" popularny. | Fi.956I, 956I B1 Mi.1101 |
| 1 800 PLN | |
18999 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, kasowany arkusik ozdobny z unikalnym krojem cyfr numeratora - grotesk, dodatkowo na papierze ze znakiem wodnym w najrzadszym położeniu W.III.4 i z wyraźnie widocznym skośnym położeniem rysunku, gwarancja i opis. | Fi.956II Mi.1101 |
| 1 600 PLN | |
19000 |
1959 malarstwo polskie, znaczek z błędem "podwójne Z w MALCZEWSKI", gwarancja Więcław. | Fi.961B1 Mi.1105 |
| 30 PLN | |
19001 |
1959 malarstwo polskie, znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.961MK |
| 20 PLN | |
19002 |
1959 Esperanto - 100 rocznica urodzin Ludwika Zamenhofa, okolicznościowy znaczek na liście z Warszawy, wysłanym 24.VII do Katowic; kasownik odbiorczy | Fi.967 Mi.1111 |
| 20 PLN | |
19003 |
1959 międzynarodowy kongres Esperantystów, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.967 III.7 Mi.1111 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
19004 |
1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW". | Fi.967-68 Mi.1111-12 |
| 40 PLN | |
19005 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, znaczek za 45 gr z błędem nadruku "uszkodzona litera Ń", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.974 B Mi.1118 |
| 60 PLN | |
19006 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, narożny znaczek za 45 gr. z błędem nadruku na poz.7 "N zamiast Ń", na marginesie oznaczenie walca (1 walec, 2 nakład, 4 moletowanie) i sektora drukarskiego, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.974 B1 Mi.1118 I |
| 120 PLN | |
19007 |
1959 10-lecie Światowego Ruchu Pokoju, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - barwa szara "weszła" na nominał, gwarancja. | Fi.975MK Mi.1119 |
| 30 PLN | |
19008 |
1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA". | Fi.976-78 Mi.1120-22 |
| 40 PLN | |
19009 |
1959 40-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża, znaczek za 2,50 zł z błędem "kreska z prawej strony i u góry D w MIĘDZYNARODOWEGO", znak wodny III.3; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.978 B1 Mi.1122 |
| 30 PLN | |
19010 |
1959 Przyjaźń polsko-chińska, znaczek za 2,50 zł z błędem "kreska z prawej strony brzuszka cyfry 5 w nominale 2,50", znak wodny III.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.980 B1 Mi.1124 |
| 60 PLN | |
19011 |
1959 loty kosmiczne, seria w ciętych arkuszach sprzedażnych, znaczek za 2,50 zł z rzadkim znakiem wodnym III.2, arkusz znaczka za 40 gr. Gwarancja lub atest na życzenie. | Fi.983-5A ark. (985A III.2) Mi.1127-9B |
| 950 PLN | |
19012 |
1959 loty kosmiczne, pasek metrykalny 5 nieząbkowanych znaczków za 40 gr z poz. 1/6/11/16/21 ze znakiem wodnym III.4, przed 16 i 21 znaczkiem oznaczenie walca N.I.W.I.59. w położeniu lustrzanym, nad 1 znaczkiem liczba rozrachunkowa odwrócona (do góry nogami); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.983A Mi.1127B |
| 200 PLN | |
19013 |
1959 loty kosmiczne, arkusz nieząbkowanych znaczków za 40 gr ze znakiem wodnym III.4, zwraca uwagę odwrócone (do góry nogami) położenie liczb rozrachunkowych na dolnym i górnym marginesie; dobry stan zachowania. | Fi.983A Mi.1127B |
| 1 000 PLN | |
19014 |
| 40 PLN | |