Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
38622 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
38623 |
| 250 PLN | |
38624 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek ilustrowany na stronie "Polskie klejnoty filatelistyczne" Internetowego Koła Filatelistycznego, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest. | Fi.20aNo Mi.20A K |
| 15 000 PLN | |
38625 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20 |
| 450 PLN | |
38626 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
38627 |
| 320 PLN | |
38628 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z ząbkowaniem ZL 11½, górne znaczki delikatne ślady po podlepkach, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 1 000 PLN | |
38629 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
38630 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
38631 |
| 15 PLN | |
38632 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
38633 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
38634 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 120 PLN | |
38635 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
38636 |
| 20 PLN | |
38637 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 |
| 50 PLN | |
38638 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku - brzeg formy odbił się na znaczku, lekkie zmatowienie po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.21 |
| 80 PLN | |
38639 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.21 No |
| 80 PLN | |
38640 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest | Fi.21Ndwo Mi.21DD |
| 2 900 PLN | |
38641 |
| 240 PLN | |
38642 |
| 200 PLN | |
38643 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22A |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
38644 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
38645 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
38646 |
| 30 PLN | |
38647 |
| 25 PLN | |
38648 |
| 20 PLN | |
38649 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
38650 |
| 70 PLN | |
38651 |
| 20 PLN | |
38652 |
| 60 PLN | |
38653 |
| 300 PLN | |
38654 |
| 500 PLN | |
38655 |
| 180 PLN | |
38656 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN | |
38657 |
| 240 PLN | |
38658 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
38659 |
| 220 PLN | |
38660 |
| 1 000 PLN | |
38661 |
| 450 PLN | |