Aukcja zakończy się 07.10.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 106. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
38902

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
80 PLN
38903

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
260 PLN
38904

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
75 PLN
38905

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
90 PLN
38906

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.26 (Fi.300.-), poza zgięciem lekko krótszego narożnika zachowany w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein

Fi.45I
Mi.43
100 PLN
38907

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.32, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.45I
Mi.43 
90 PLN
38908

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz.

Fi.45I
Mi.43 
120 PLN
38909

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie.

Fi.45I
Mi.44
60 PLN
38910

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z błędem "uszkodzona litera P w POLSKA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.45IB
Mi.43 
350 PLN
SPRZEDANY
38911

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 35 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.45I B1
Mi.43
550 PLN
38912

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45IB1
Mi.43
180 PLN
38913

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.45IB1
Mi.43
130 PLN
38914

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Miszczak.

Fi.45IB1
Mi.43 
380 PLN
38915

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz.

Fi.45IB1
Mi.43 
100 PLN
38916

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein.

Fi.45I B2
Mi.43
1 000 PLN
38917

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie.

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
38918

1919 wydanie krakowskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.46
Mi.44 
80 PLN
38919

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
38920

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
38921

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
SPRZEDANY
38922

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
38923

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44a 
40 PLN
38924

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Gryżewski.

Fi.46a
Mi.44 
50 PLN
38925

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44 
36 PLN
SPRZEDANY
38926

1919 wydanie krakowskie, ciężkie podlepki, gwarancja Berbeka.

Fi.46a
Mi.45
35 PLN
38927

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", ciężka podlepka, gwarancja i opis błędu Schmutz.

Fi.46aB
Mi.44 
162 PLN
SPRZEDANY
38928

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IVA z poz. 95 lub IVB z poz. 22 z usterką "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46aB
Mi.44 
144 PLN
SPRZEDANY
38929

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IVB z poz.3-4, prawy znaczek z błędem "zalane A w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46aB
Mi.44 
216 PLN
SPRZEDANY
38930

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków na papierze białym, prawy znaczek z podlepką, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.46aa
Mi.44a
150 PLN
38931

1919 wydanie krakowskie, dwa znaczki za 2 kr. w kolorach jasnoszarawoniebieskim i szarawoniebieskim z litograficznym nadrukiem formą IV, bardzo ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz, Schmutz.

Fi.46aa, ac
Mi.44 
200 PLN
38932

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.48B
Mi.46
3 000 PLN
38933

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", gwarancja Mikulski.

Fi.48B7
Mi.46 
1 200 PLN
38934

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnożółtawozielonym z litograficznym nadrukiem formą IVB z opisanym przez L.Schmutza w "Filateliście Małopolskim" 2/2004 błędem na poz. 4 "zalane A", w ładnym stanie z lekkim śladem po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.48a B
Mi.46 
1 800 PLN
38935

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", niewielki ślad po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.48bB8
Mi.46
1 800 PLN
38936

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 koron z nadrukiem formy IVB z poz. 6, znaczek w barwie jasno czerwonawofioletowym na papierze jasnoszarym, rzadki poszukiwany znaczek w doskonałym stanie, fotoatest.

Fi.49ab
Mi.47a
58 000 PLN
38937

1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein.

Fi.50-4
Mi.49-53
1 100 PLN
38938

1919 wydanie krakowskie, seria kasowanych znaczków gazetowych w bardzo ładnym stanie z dwoma dodatkowymi znaczkami - jasnozielonym za 4 hal. i niebieskim za 6 hal., wszystkie ładnie kasowane w Krakowie, gwarancje z opisem formy - IIC i pozycji Taipale (1), Ryblewski (1) i wszystkie z oznaczeniem Schmutz (7).

Fi.50-54
Mi.49-53
1 000 PLN
38939

1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych z katalogowanymi odmianami kolorów, wszystkie znaczki w bardzo ładnym stanie z jednym śladem podlepki; gwarancja (z opisem formy - IIC, pozycji w arkuszu i czasem koloru) Sutclife (2), Bojanowicz (2), Mikstein (4), Witkowski (1), Schmutz(8); najdroższy za 10 h. gwarancja Mikstein z oznaczeniem IIC72 Schmutz.

Fi.50-54
Mi.49-53
1 800 PLN
38940

1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych z katalogowanymi odmianami kolorów, wszystkie znaczki w wyjątkowo ładnym stanie z jednym śladem podlepki; gwarancja (z opisem formy - IIC i pozycji w arkuszu) Sutclife, Bojanowicz, Mikstein, Rachmanow, Schmutz3); najdroższy za 10 h. sygnowany MARBACH, gwarancja z oznaczeniem IIC53 Schmutz.

Fi.50-54
Mi.49-53
1 100 PLN
38941

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 55, gwarancja i oznaczenie.

Fi.51a
Mi.50
40 PLN
SPRZEDANY