Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
38662 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowo fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN | |
38663 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki prawie niewidoczny ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.22b |
| 250 PLN | |
38664 |
| 2 000 PLN | |
38665 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2400.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.22b B13 |
| 1 600 PLN | |
38666 |
| 1 000 PLN | |
38667 |
| 500 PLN | |
38668 |
| 900 PLN | |
38669 |
| 340 PLN | |
38670 |
| 550 PLN | |
38671 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.23No Mi.23K |
| 380 PLN | |
38672 |
| 180 PLN | |
38673 |
| 220 PLN | |
38674 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
38675 |
| 35 PLN | |
38676 |
| 200 PLN | |
38677 |
| 3 300 PLN | |
38678 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem, ma pełne ząbkowanie, po prawej przy ząbku widoczny fragment sąsiedniego nadruku, sygnowany F.ENGL, gwarancja Schmutz. | Fi.23a |
| 200 PLN | |
38679 |
| 700 PLN | |
38680 |
| 300 PLN | |
38681 |
| 140 PLN | |
38682 |
| 900 PLN | |
38683 |
| 180 PLN | |
38684 |
| 160 PLN | |
38685 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem 12½:12¾, dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.1200.-), piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie ząbkowania Kwaśniewski, Falkowski | Fi.23b B5 |
| 1 200 PLN | |
38686 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
38687 |
| 30 PLN | |
38688 |
| 80 PLN | |
38689 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
38690 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
38691 |
| 60 PLN | |
38692 |
| 120 PLN | |
38693 |
| 30 PLN | |
38694 |
| 2 000 PLN | |
38695 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem podwójnym - normalnym i po stronie gumy w idealnym stanie, znaczki z błędem "uszkodzone PO w POLSKA" i "uszkodzone P w POLSKA", fotoatest. | Fi.24Ndw B15, B16 Mi.24DD |
| 2 000 PLN | |
38696 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, mini fotoatest Wiatrowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 700 PLN | |
38697 |
| 200 PLN | |
38698 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest. | Fi.24No (B2) Mi.24K |
| 1 000 PLN | |
38699 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
38700 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
38701 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |