Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
38197 |
1918 Konin, znaczek z nadrukiem lokalnym I wydania z Konina, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1 |
| 1 500 PLN | |
38198 |
1918 Skałat, znaczek z nadrukiem poczty lokalnej, gwarancja. | Fi.1 |
| 180 PLN | |
38199 |
1918 Płońsk, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 2,5 fen. z lokalnym nadrukiem POCZTA POLSKA / dwie belki", kasowany na wycinku, ładny stan; gwarancja W.ERNST. | Fi.1 |
| 40 PLN | |
38200 |
1918 Sieradz, znaczki z nadrukiem poczty lokalnej, gwarancja Bojanowicz, Rachmanow. | Fi.1, 4, 5, 7a, 7b, 8, 9 |
| 600 PLN | |
38201 |
1918 Przedbórz, cięta seria pierwszego wydania na podlepkach, gwarancja Walocha. | Fi.1-4A |
| 450 PLN | |
38202 |
1918 Łowicz, znaczki okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau", kompletna seria z odwróconym lokalnym nadrukiem "Poczta Polska / Krzyż" stempelkiem gumowym o wymiarach 13,5-14x18 mm, obecnie szalenie trudne do zebrania, wszystkie znaczki po dwie przedwojenne sygnatury w tym SK, gwarancja firmowa Gryżewski. | Fi.1-10 No |
| 2 400 PLN | |
38203 |
1918 Dziedzice, nierozcięty znaczek za 50 hal. z dwoma nadrukami lokalnymi z nowym nominałem, znaczek stemplowany austriackim kasownikiem Dziedzic, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.2 |
| 5 000 PLN | |
38204 |
1918 Ozorków, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 3 fen. z odwróconym nadrukiem lokalnym "Polska poczta / dwie belki / Ozorków", piękna oryginalna guma bez podlepki ani jej śladu, gwarancja Perzyński. | Fi.2 No |
| 500 PLN | |
38205 |
1918 Sieradz, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 5 fen. z lokalnym nadrukiem "POCZTA POLSKA / cztery kreski" w kolorze czarnym stempelkiem metalowym o wymiarach 19x16,5 mm, rzadki w tak ładnym stanie z pełną oryginalnA guma bez podlepki; gwarancja Perzyński. | Fi.3 |
| 300 PLN SPRZEDANY | |
38206 |
1918 Płońsk, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 7,5 fen. z lokalnym nadrukiem POCZTA POLSKA, kasowany na wycinku, ładny stan; gwarancja Krawczyk. | Fi.4 |
| 40 PLN | |
38207 |
1918 Ozorków, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 7,5 fen. z odwróconym nadrukiem lokalnym "Polska poczta / dwie belki / Ozorków", bez gumy, gwarancja Perzyński. | Fi.4 No |
| 250 PLN | |
38208 |
1918 Włocławek, znaczki z nadrukiem poczty lokalnej I wydania unieważnione stemplem prowizorycznym, gwarancja Bojanowicz, Rachmanow. | Fi.4, 5, 6, 7, 8, 10 |
| 600 PLN | |
38209 |
1918 Zduńska Wola - wydanie I, kasowany znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 15 f. z unikalnym nadrukiem lokalnym (Fi.4500.-), poza uszkodzonym prawym górnym narożnikiem i kilkoma krótszymi ząbkami w ładnym stanie - UWAGA prawy górny narożnik na rewersie ma ząbki przesycone tuszem kasownika ale całe!!!, to jedno z najrzadszych wydań poczt lokalnych, gwarancja Jungjohann BPP, Rachmanow, Bojanowicz. | Fi.5 |
| 4 000 PLN | |
38210 |
1918 Skałat, znaczek z nadrukiem poczty lokalnej, gwarancja. | Fi.5 |
| 150 PLN | |
38211 |
1918 Kalisz, znaczki z nadrukiem lokalnym I wydania, większość znaczków bez gumy, gwarancja Krawczyk lub Schmutz. | Fi.5, 7, 9-14 |
| 700 PLN | |
38212 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II stemplowany na wycinku, gwarancja. | Fi.5II |
| 300 PLN | |
38213 |
1918 Włocławek, znaczek z nadrukiem lokalnym pierwszego wydania, gwarancja Walocha. | Fi.6 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
38214 |
1918 Kalisz, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Schmutz. | Fi.6No |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
38215 |
1918 Kalisz, czworoblok znaczków z odwróconym nadrukiem pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.7No |
| 300 PLN | |
38216 |
1918 Sieradz, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 20 fen. z lokalnym nadrukiem "POCZTA POLSKA / cztery kreski" w kolorze fioletowym stempelkiem metalowym o wymiarach 19x16,5 mm - w tym czasie nadruk w kolorze fioletowym uchodził za nowodruk; gwarancja ND Perzyński. | Fi.7a |
| 120 PLN | |
38217 |
1918 Pułtusk, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 20 fen. z lokalnym nadrukiem "POCZTA POLSKA / dwie kreski" w kolorze fioletowym stempelkiem gumowym o wymiarach 17,5x18 mm, przedwojenna sygnatura, gwarancja Perzyński. | Fi.7a |
| 160 PLN | |
38218 |
1918 Kalisz, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Schmutz. | Fi.7aNo |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
38219 |
1918 Pułtusk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | Fi.7b |
| 150 PLN | |
38220 |
1918 Płońsk, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 20 fen. w kolorze fioletowoniebieskofim z lokalnym nadrukiem "POCZTA POLSKA / dwie belki", kasowany na wycinku, ładny stan; gwarancja W.ERNST. | Fi.7b |
| 40 PLN | |
38221 |
1918 Skierniewice, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 20 fen. w kolorze fioletowoniebieskimz lokalnym nadrukiem POLSKA typu I - okrągła kropka, w kolorze fioletowym, kasowany na wycinku, ładny stan; gwarancja Krawczyk. | Fi.7b |
| 40 PLN | |
38222 |
1918 Maków, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 20 fen. w kolorze błękitu pruskiego z lokalnym nadrukiem POCZTA POLSKA, kasowany na wycinku, ładny stan; gwarancja i opis na odwrocie Krawczyk. | Fi.7c |
| 350 PLN | |
38223 |
1918 Kalisz, znaczek z nadrukiem lokalnym, ciężkie podlepki, gwarancja Jungjohann. | Fi.8 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
38224 |
1918 Włocławek, wycinek z obiegowego listu opłaconego znaczkami dwóch wydań przedrukowych unieważnionych stemplem prowizorycznym Włocławka, gwarancja. | Fi.8, 19 |
| 160 PLN | |
38225 |
1918 Kalisz, czworoblok znaczków z odwróconym nadrukiem pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.8No |
| 300 PLN | |
38226 |
1918 Łęczyca, znaczek okupacji niemieckiej "Gen.-Gouv. Warschau" za 10 fen. z lokalnym nadrukiem "Polska poczta / dwie belki / Łęczyca" w kolorze fioletowym, lekkie przywarcia na powierzchni gumy, gwarancja Gryżewski, Perzyński. | Fi.8a |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
38227 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I stemplowany na wycinku, gwarancja. | Fi.8aI |
| 250 PLN | |
38228 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II stemplowany na wycinku, gwarancja. | Fi.8aII |
| 300 PLN | |
38229 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, gwarancja Mikstein, z znaczeniem Schmutz. | Fi.8bI |
| 1 000 PLN | |
38230 |
1918 Ostrów, parka znaczków z nadrukiem lokalnym typ I i II, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.8bI + *bII |
| 1 500 PLN | |
38231 |
1918 Kalisz, znaczki z nadrukiem lokalnym pierwszego wydania na wycinku z listu, gwarancja Rachmanow. | Fi.9, 11 |
| 300 PLN | |
38232 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I stemplowany na wycinku, gwarancja Schmutz. | Fi.9I |
| 350 PLN | |
38233 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, gwarancja. | Fi.9I |
| 350 PLN | |
38234 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | Fi.9I |
| 180 PLN | |
38235 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II stemplowany na wycinku, gwarancja. | Fi.9II |
| 400 PLN | |
38236 |
1918 Kalisz, czworoblok znaczków z odwróconym nadrukiem pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.9No |
| 300 PLN | |