Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
34547 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkiem z długą przywieszką, rzadko spotykane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.250.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
| 150 PLN | |
34548 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
| 400 PLN | |
34549 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, pionowo złożony, kasowane z pełną gumą (Fi.120.-). | Fi.1447Pw Mi.1596Zf |
| 50 PLN | |
34550 |
1965 międzynarodowy Rok Spokojnego Słońca, znaczek z przesuniętym drukiem barwy czarnej - podwójne planety, kontynent amerykański postanowił już opuścić Ziemie i udać się w podróż międzyplanetarną. Dla porównania po prawej normalny znaczek.Do tej pory notowane tylko w formie kasowanej z klejem. | Fi.1462MK Mi.1611 |
| 150 PLN | |
34551 |
1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, kasowane z pełną gumą (Fi.280.-). | Fi.1463-71 Mi.1612-20 |
| 200 PLN | |
34552 |
1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.350.-). | Fi.1463-71 Mi.1612-20 |
| 350 PLN | |
34553 |
1965 storczyki, seria w stemplowanych arkusikach sprzedażnych. | Fi.1463-71 ark. Mi.1612-20 |
| 170 PLN | |
34554 |
1965 storczyki, arkusik perforowany i wycięty z zagiętym narożnikiem. Na zagiętym narożniku dodatkowa perforacja - można więc stwierdzić, iż najpierw arkusiki wycinano z arkusza drukarskiego, a dopiero po tym ząbkowano. | Fi.1466 Mi.1615 |
| 250 PLN | |
34555 |
1965 storczyki, znaczek z błędem "zielona kropka pod ZŁ". | Fi.1471B1 |
| 30 PLN | |
34556 |
1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików w specjalnym klaserze, czyste (Fi.100.-). | Fi.1472-79 Mi.1623-30 |
| 80 PLN | |
34557 |
1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików, czyste (Fi.100.-). | Fi.1472-79 Mi.1623-30 |
| 60 PLN | |
34558 |
1965 medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, znaczek z niespasowanym drukiem barw - podwójna postać boksera po lewej. | Fi.1473 Mi.1624 |
| 60 PLN | |
34559 |
1965 Medale Olimpijskie - Tokio 1964, arkusik ozdobny znaczków za 40 gr. z bardzo rzadkim błędem "przeperforowany częściowo u dołu", opisany przez eksperta PZF M.Kalinowskiego w "Filateliście" 4/2005, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1473 MK2 Mi.1624 |
| 1 500 PLN | |
34560 |
1965 dawne pojazdy konne, górny znaczek z usterką "plama pod ogonem konia". | Fi.1495 Mi.1644 |
| 10 PLN | |
34561 |
1965 dawne pojazdy konne, znaczek za 60 gr. z pustopolem nad znaczkiem, na pustopolu nazwa wydania. | Fi.1498 Pw Mi.1647 Zf |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
34562 |
1965 dawne pojazdy konne, znaczek za 7,10 zł na ekspresowym lotniczym liście poleconym z Poznania do Holandii, na odwrocie stempel tranzytowy z warszawy i odbiorczy z Holandii. | Fi.1503 Mi.1652 |
| 100 PLN | |
34563 |
1965 dawne pojazdy konne, znaczek z błędem "biała kropka w literze E w WIEKU". | Fi.1503B1 Mi.1652 |
| 35 PLN | |
34564 |
1965 Siedem wieków Warszawy, narożny czworoblok bloków z marginesem i oznaczeniem znajdujący się przed 1 bloczkiem arkusza w postaci ukośnej kreski służącej do sterowania tzw. autotronem - automatyczną synchronizacją urządzenia perforującego, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.46(35) Mi.Bl.37 |
| 40 PLN | |
34565 |
1966 "POCZTA SAMOCHODOWA POPRAD", widokówka z Żegiestowa do Warszawy datowana 18.7, wysłana 19.7 skasowana okolicznościowym datownikiem w Nowym Sączu; poczta samochodowa "POPRAD" obsługiwała 82 kilometrowy odcinek wzdłuż Popradu, z Nowego Sącza przez: Stary Sącz, Rytro, Piwniczną, Żegiestów Wieś i Zdrój, Czarny Potok i z powrotem miała 16 przystanków; ambulanse o pełnym zakresie działania (nadawanie i odbiór wszelkiego rodzaju przesyłek listowych, pieniężnych do 500 zł, operacje z książeczek PKO itp.) używały do stemplowania korespondencji odrębnych datowników; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1451 Mi.1634 |
| 80 PLN | |
34566 |
1966 V Kongres Techników Polskich i 20. rocznica nacjonalizacji przemysłu, seria w stemplowanych arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.1504-5 ark. Mi.1653-4 |
| 120 PLN | |
34567 |
1966 rocznik kopert FDC (Fi.100,70). | Fi.1504-91 Mi.1653-1739 |
| 60 PLN | |
34568 |
1966 rocznik znaczków czystych (Fi.88,40). | Fi.1504-91 Mi.1653-1739 |
| 60 PLN | |
34569 |
1966 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Anglii, komplet arkusików 10-znaczkowych, kasowane z gumą (Fi.300.-). | Fi.1516-23 Mi.1665-72 |
| 220 PLN | |
34570 |
1966 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Anglii, seria na kopertach FDC. | Fi.1516-24 Mi.1665-72, Bl.38 |
| 10 PLN | |
34571 |
1966 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, znaczek cięty za 13,50+1,50 zł. z błędem "kropka na lewym marginesie", gwarancja Falkowski. | Fi.1524 B Mi.bl.38 |
| 25 PLN | |
34572 |
1966 35. Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczek bez druku barwy ciemnoniebieskiej - brak napisu POLSKA, fotoatest Ceremuga. | Fi.1530MK Mi.1679F |
| 700 PLN | |
34573 |
1966 Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczek bez druku barwy ciemnoniebieskiej - brak napisu POLSKA, gwarancja Walisch. | Fi.1530MK2 Mi.1679F |
| 600 PLN | |
34574 |
1966 VII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Budapeszcie, lewy górny znaczek z usterką "plama pod prawym kolanem". | Fi.1532 Mi.1680 |
| 60 PLN | |
34575 |
1966 Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Budapeszcie, seria na kopertach FDC. | Fi.1532-9 Mi.1680-7 |
| 10 PLN | |
34576 |
1966 Tysiąclecie Państwa Polskiego, znaczek za 60 gr z błędem "przerwana pióro w ogonie" (4 pozycja w arkuszu 3 sektora) na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1541 B1 Mi.1689 |
| 40 PLN | |
34577 |
1966 tysiąclecie państwa Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem barw w stosunku suchego tłoczenia orła. | Fi.1541MK Mi.1689 |
| 40 PLN | |
34578 |
1966 Tysiąclecie Państwa Polskiego, arkusik ozdobny znaczków za 2,50 zł. z dwoma błędami na poz.3 i 4 "ciemna plama nad głową orła", oba gwarancja. | Fi.1543-44 B Mi.Klb.1691-92 |
| 120 PLN | |
34579 |
1966 Dożynki - BRAK BARWY SREBRNEJ; znaczki za 40 i 60 gr. bez barwy srebrnej - w znaczeku za 40 gr. to brak napisu POLSKA, w znaczku za 60 gr. nominału i napisu DOŻYNKI (Fi.1200.-), piękny stan zachowania, nowa gwarancja i opis Walocha. | Fi.1545-46 MK Mi.1693-94 F |
| 1 600 PLN | |
34580 |
1966 dożynki, znaczek z brakiem druku barwy srebrnej - brak napisu POLSKA, gwarancja Wiatrowski. | Fi.1545s Mi.1693F |
| 550 PLN | |
34581 |
1966 dożynki, znaczek z niespasowanym drukiem barw (barwy czarnej), dla porównania po lewej normalny znaczek. | Fi.1547MK Mi.1695 |
| 20 PLN | |
34582 |
1966 kwiaty ogrodowe, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr. | Fi.1548 ark. Mi.1696 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
34583 |
1966 kwiaty ogrodowe, arkusz znaczka za 10 gr. | Fi.1548 ark. Mi.1696 |
| 40 PLN | |
34584 |
1966 kwiaty ogrodowe, arkusz sprzedażny znaczka za 20 gr. | Fi.1549 ark. Mi.1697 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
34585 |
1966 kwiaty ogrodowe, arkusz znaczka za 20 gr. | Fi.1549 ark. Mi.1697 |
| 40 PLN | |
34586 |
1966 kwiaty ogrodowe, arkusz znaczka za 90 gr. | Fi.1553 ark. Mi.1701 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |