Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
34347 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.35B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
34348 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", blok na papierze ze znakiem wodnym Zn.W. III.1. | Fi.bl.35B1 Zn.W III.1 Mi.Bl.27 |
| 80 PLN | |
34349 |
1962 V Kongres Związków Zawodowych, blok ze znakiem wodnym III.1 z pełną oryginalną gumą, skasowany 26.XI stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.37 Mi.1363 |
| 30 PLN | |
34350 |
1962 przesyłka przewieziona ORP Gryf w 22. rocznicę walki pod Narwikiem. | |
| 20 PLN | |
34351 |
1962 list okolicznościowy przewieziony ORP Grom na trasie Gdynia - Narwik z okazji XXII rocznicy walki pod Narwikiem, w kopercie lista okolicznościowa poległych w bitwie marynarzy. | |
| 15 PLN | |
34352 |
1962-65 zestaw znaczków na papierze białym, gwarancja i opis Weźranowski. | |
| 50 PLN | |
34353 |
1962-65 zestaw znaczków na papierze szarym, gwarancja i opis Weźranowski. | |
| 70 PLN | |
34354 |
1962 nalepki okolicznościowe wystawy filatelistycznej "Wojsko - Lotnictwo - Kosmos" w Poznaniu. | |
| 30 PLN | |
34355 |
1962 arkusik nalepek wystawy filatelistycznej "Wojsko lotnictwo kosmos" w Poznaniu. | |
| 25 PLN | |
34356 |
1963 zeszycik znaczkowy - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce goniec pocztowy na koniu i napisy "POCZTA GŁÓWNA WARSZAWA", na klapce hasło: "NA TWOJE LISTY CZEKAJĄ KREWNI, BLISCY I ZNAJOMI"; znaczki 10x1239, 10x1240; idealny stan zachowania. | Fi.2 |
| 400 PLN | |
34357 |
1963 zeszycik znaczkowy - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce dyliżans czterokonny i napis w jednym wierszu "ZNACZKI POCZTOWE", na klapce hasło: "LISTY ZBLIŻAJĄ LUDZI I NARODY"; znaczki 10x1239, 10x1240; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.4a |
| 400 PLN | |
34358 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk ostemplowany okolicznościowo na kopercie, dodatkowo odciśnięty okolicznościowy stempelek polecenia; dekoracyjny i rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 400 PLN | |
34359 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.320.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 300 PLN | |
34360 |
1963 rocznik kopert FDC (bez bl: 38(27), 40I(29I), 40II(29II); Fi.162.-). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 80 PLN | |
34361 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 370 PLN | |
34362 |
1963 Walka z głodem na świecie, znaczek za 2,50 zł z błędem "wydłużona pionowa kreska litery E wyrazu GŁODEM" na poz.15, znak wodny III.5; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1225 B1 Mi.1373 |
| 50 PLN | |
34363 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 40 PLN | |
34364 |
1963 Statki żaglowe (I), narożne czworobloki metrykalne z liczbami rozrachunkowymi i oznaczeniami: walców, sektorów drukarskich i ukośnych kresek służących do sterowania tzw. autotronem - automatyczną synchronizacją urządzenia perforującego znajdujące się nad 10 znaczkiem w arkuszu; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1235-42 Mi.1383-90 |
| 200 PLN | |
34365 |
1963 20. rocznica powstania getcie warszawskim, narożny wieloblok z numerem walca w narożniku na papierze ze znakiem wodnym III.5, gwarancja i oznaczenie. | Fi.1243 III.5 Mi.1394 |
| 100 PLN | |
34366 |
1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, parka tete - beche połączona dołem. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 15 PLN | |
34367 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 30 PLN | |
34368 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa zielona. | Fi.1245MK Mi.1393 |
| 35 PLN | |
34369 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, dwa znaczki z bloku. | Fi.1259A, 1261A Mi.1407B, 1409B |
| 35 PLN | |
34370 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,15 zł z błędem na poz.4 "fałda na udzie zawodnika", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1260 B1 Mi.1408 |
| 50 PLN | |
34371 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 15 PLN | |
34372 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 20 PLN | |
34373 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczki z błędem "dwukrotnie przerwana szpada". | Fi.1261B2 Mi.1409 |
| 20 PLN | |
34374 |
1963 Wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 65 PLN | |
34375 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 60 PLN | |
34376 |
1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 40 PLN | |
34377 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.48.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 30 PLN | |
34378 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.80.-), czyste. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 60 PLN | |
34379 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
34380 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
34381 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
34382 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
34383 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B3 Mi.1416 |
| 50 PLN | |
34384 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
34385 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 10 PLN | |
34386 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 25 PLN | |